Co je to?
Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Co je to MeToo? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu MeToo?

MeToo je název kampaně, která má upozorňovat na problematiku sexuálního obtěžování. Svůj prostor zde najdou oběti sexuálního napadení i obtěžování.
MeToo v překladu znamená já taky a velmi rychle se rozšířila a stala populární prostřednictvím médií a sociálních sítí. Jejím počátkem byla aféra amerického producenta H. Weinsteina a dostala se i do Evropy. Obviněných je stále více, patří k nim velmi známé osobnosti.

Význam slova, termín, co je to MeToo? Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem MeToo se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz MeToo je v kategorii Politika

Klíčová slova: heslo, informace, Politika, popis, přesný význam, slovo, termín, co to je, význam pojmu, vysvětlení, slovník, co znamená, přesný výraz, definice, wiki, Politika

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu MeToo? resp. co znamená MeToo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MeToo, odpověď na dotaz co je to MeToo?. Víte např. kdo to je Nora Fridrichová? Znáte a víte kdo je Gurmán? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?