Co je to?
Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Co je to MeToo? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova MeToo?

MeToo je název kampaně, která má upozorňovat na problematiku sexuálního obtěžování. Svůj prostor zde najdou oběti sexuálního napadení i obtěžování.
MeToo v překladu znamená já taky a velmi rychle se rozšířila a stala populární prostřednictvím médií a sociálních sítí. Jejím počátkem byla aféra amerického producenta H. Weinsteina a dostala se i do Evropy. Obviněných je stále více, patří k nim velmi známé osobnosti.

Význam slova, termín, co je to MeToo? Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem MeToo je v sekci Politika

Klíčová slova: slovo, wiki, MeToo, formulace, význam slova, přesný výraz, termín, pojem, vysvětlení, Politika, heslo, Politika, význam, definice, popis, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to MeToo? resp. co znamená slovo MeToo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MeToo, odpověď na dotaz co je to MeToo?. Víte např. kdo to je Kustod? Znáte a víte kdo je Gurmán? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín MeToo hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?