Co je to?
Definice odborného termínu, slova Memorandum. Co znamená pojem Memorandum z kategorie Politika?

Co je to Memorandum? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Memorandum?

Memorandum je ne zcela přesně definovaná forma záznamu názoru, stanoviska, jednání nebo jiné skutečnosti. Jeho využití je rozšířeno především v diplomacii, právu, vědě, obchodu a dalších oborech. Memorandum není právně závazné. Má písemnou formu, popisuje se v něm například stav úkolů, věcí, termínů nebo výsledků různých jednání.
Právníci takto označují rozbory a stanoviska pouze pro svou potřebu nebo návrhy dohod a záměry dalších jednání.

Význam slova, termín, co je to Memorandum? Definice odborného termínu, slova Memorandum. Co znamená pojem Memorandum z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Memorandum? s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Memorandum je v sekci Politika

Klíčová slova: slovník, co to je, informace, co znamená, heslo, popis, Politika, přesný výraz, význam slova, synonymum, význam, vysvětlení, formulace, přesný význam, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Memorandum? resp. jaký je význam slova Memorandum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memorandum, odpověď na dotaz co je to Memorandum?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Memorandum v jiné sekci než Politika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.