Co je to?
Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Co je to Manifest? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Manifest

Manifest je projev písemného nebo ústního charakteru, je veřejný a slavnostní. Vyjadřuje se jím nějaké programové prohlášení.
K nejznámějším manifestům patří Manifest Komunistické strany autorů Karla Marxe a Bedřicha Engelse, ve kterém byl představen program Svazu komunistů. V kulturní oblasti je známý například Manifest české moderny, který formuloval názory a požadavky mladých umělců.

Význam slova, termín, co je to Manifest? Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Manifest s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Manifest se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: heslo, informace, význam slova, co znamená, termín, co to je, Politika, význam, slovník, přesný význam, význam pojmu, Politika, pojem, vysvětlení, formulace, synonymum

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Manifest? resp. co označuje slovo Manifest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manifest, odpověď na dotaz co je to Manifest?. Víte např. kdo to je Dorian Gray? Znáte a víte kdo je Džambulka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.