Co je to?
Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co to je Lobbista? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Lobbista

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.

Význam slova, termín, co je to Lobbista? Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Lobbista s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Lobbista se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: heslo, co to je, definice, co znamená, přesný význam, význam pojmu, význam slova, synonymum, pojem, informace, slovo, popis, Politika, Lobbista, význam

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Lobbista? resp. jaký je přesný význam slova Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Soudkyně Barbara? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lobbista v jiné sekci než Politika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.