Co je to?
Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co to je Lobbista? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Lobbista

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.

Význam slova, termín, co je to Lobbista? Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lobbista sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Lobbista patří do sekce Politika

Klíčová slova: Politika, Lobbista, Politika, přesný význam, co to je, informace, definice, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, heslo, popis, formulace, význam slova

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Lobbista? resp. jaká je definice slova Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Soudkyně Barbara? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.