Co je to?
Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co to je Lobbista? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Lobbista?

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.

Význam slova, termín, co je to Lobbista? Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Lobbista s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Lobbista se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: termín, slovo, přesný výraz, význam pojmu, formulace, co to je, heslo, informace, vysvětlení, význam, definice, popis, wiki, pojem, slovník

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Lobbista? resp. jaký je přesný význam slova Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Soudkyně Barbara? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.