Co je to?
Definice odborného termínu, slova Konspirační teorie. Co znamená pojem Konspirační teorie z kategorie Politika?

Co je to Konspirační teorie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Konspirační teorie

Konspirační teorie je pojmenování pro domnělé spiknutí. To může být politického nebo trestního charakteru. Často se používá i označení teorie spiknutí. Pojem byl původně neutrálním označením, časem nabyl hanlivého nádechu.
V současnosti jsou konspirační teorie pokusem o vysvětlení nějakých událostí, které jsou označeny jako následek spiknutí, většinou významných činitelů a nositelů moci. Obviněnými bývají např. tajné služby, vládní a politická uskupení, ekonomické skupiny, představitelé obchodních spolků, mimozemšťané a podobně.

Význam slova, termín, co je to Konspirační teorie? Definice odborného termínu, slova Konspirační teorie. Co znamená pojem Konspirační teorie z kategorie Politika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Konspirační teorie patří do sekce Politika

Klíčová slova: popis, synonymum, termín, heslo, Konspirační teorie, definice, přesný význam, wiki, přesný výraz, pojem, slovník, význam pojmu, formulace, vysvětlení, Politika, slovo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Konspirační teorie? resp. jaká je definice termínu Konspirační teorie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konspirační teorie, odpověď na dotaz co je to Konspirační teorie?. Víte např. kdo to je Petr Gazdík? Znáte a víte kdo je Jitka Čvančarová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.