Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolonie. Co znamená odborný pojem Kolonie z kategorie Politika?

Co je to Kolonie? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kolonie

Kolonie označuje buď určité závislé město nebo území, které nemá vládu a patří k nějakému státu, ale není přímou součástí území tohoto státu. Historicky se označení kolonie používalo pro vzdálená území osídlená a ovládaná jiným státem, například zámořské osady nebo městské kolonie.
Latinské slovo colonia bylo využíváno i jako jméno, u nás je příkladem Kolín. Jako kolonie byla označována i území s nízkým počtem obyvatel, která byla nabízena osadníkům z jiných přelidněných států.

Význam slova, termín, co je to Kolonie? Výraz, termín, definice slova Kolonie. Co znamená odborný pojem Kolonie z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kolonie? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kolonie je v kategorii Politika

Klíčová slova: slovo, význam, přesný výraz, wiki, informace, heslo, slovník, definice, synonymum, Kolonie, co znamená, přesný význam, význam slova, vysvětlení, Politika, význam pojmu

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kolonie? resp. jaká je definice termínu Kolonie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolonie, odpověď na dotaz co je to Kolonie?. Víte např. kdo to je Paša? Znáte a víte kdo je Paladin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Kolonie hledat i v jiných kategoriích (než Politika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.