Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolonie. Co znamená odborný pojem Kolonie z kategorie Politika?

Co je to Kolonie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kolonie

Kolonie označuje buď určité závislé město nebo území, které nemá vládu a patří k nějakému státu, ale není přímou součástí území tohoto státu. Historicky se označení kolonie používalo pro vzdálená území osídlená a ovládaná jiným státem, například zámořské osady nebo městské kolonie.
Latinské slovo colonia bylo využíváno i jako jméno, u nás je příkladem Kolín. Jako kolonie byla označována i území s nízkým počtem obyvatel, která byla nabízena osadníkům z jiných přelidněných států.

Význam slova, termín, co je to Kolonie? Výraz, termín, definice slova Kolonie. Co znamená odborný pojem Kolonie z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kolonie s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kolonie se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: přesný význam, pojem, Kolonie, vysvětlení, význam pojmu, wiki, heslo, co to je, synonymum, slovník, Politika, Politika, informace, přesný výraz, popis, formulace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kolonie? resp. co znamená výraz Kolonie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolonie, odpověď na dotaz co je to Kolonie?. Víte např. kdo to je Evangelík? Znáte a víte kdo je Paladin? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kolonie i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.