Co je to?
Definice výrazu, termínu Inaugurace. Co znamená odborný pojem Inaugurace z kategorie Politika?

Co je to Inaugurace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Inaugurace?

Inaugurace je druh společenského slavnostního obřadu. Toto označení pocházející z latiny se používá především pro způsob veřejného uvedení určité osoby do nové funkce či úřadu. S inaugurací se setkáváme například u vrcholných představitelů státu při uvedení do funkce, typická je pro prezidenty, církevní nebo vysokoškolské hodnostáře a další.
Obřad může být spojen s dalšími ceremoniemi, jako jsou slavnostní sliby, podpisy, projevy a podobně.

Význam slova, termín, co je to Inaugurace? Definice výrazu, termínu Inaugurace. Co znamená odborný pojem Inaugurace z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Inaugurace? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Inaugurace patří do sekce Politika

Klíčová slova: význam, vysvětlení, slovo, popis, Inaugurace, co znamená, slovník, heslo, co to je, wiki, Inaugurace, Politika, pojem, význam pojmu, přesný význam, formulace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Inaugurace? resp. jaký je význam slova Inaugurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inaugurace, odpověď na dotaz co je to Inaugurace?. Víte např. kdo to je Yvetta Blanarovičová? Znáte a víte kdo je Portýr? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.