Co je to?
Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Imigrace?

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.

Význam slova, termín, co je to Imigrace? Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Imigrace můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Imigrace je v sekci Politika

Klíčová slova: Politika, co znamená, Politika, synonymum, termín, heslo, přesný výraz, vysvětlení, wiki, slovo, pojem, přesný význam, formulace, definice, význam pojmu

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Imigrace? resp. co je to Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Klára Vytisková? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Imigrace hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.