Co je to?
Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Imigrace?

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.

Význam slova, termín, co je to Imigrace? Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Imigrace s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Imigrace je v kategorii Politika

Klíčová slova: význam slova, synonymum, význam, popis, termín, heslo, co to je, informace, přesný význam, význam pojmu, Politika, Imigrace, definice, slovo, co znamená, Politika

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Imigrace? resp. jaký je význam pojmu Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Ivan Vladimirovič Mičurin? Znáte a víte kdo je Vezír? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.