Co je to?
Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Imigrace

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.


Co je to Imigrace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Imigrace můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Imigrace je v sekci Politika

Klíčová slova: popis, terminologie, synonymum, heslo, přesný význam, co to je, formulace, termín, Imigrace, informace, význam slova, odborné názvosloví, slovník, lexikon, definice pojmu, názvosloví, co znamená, vysvětlení


Pojem Imigrace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Imigrace ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Imigrace ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Imigrace na Google.cz

Hledat videa s názvem Imigrace na Youtube

Vyhledat termín Imigrace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Imigrace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Imigrace? resp. co se skrývá pod slovem Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Martin Rota? Znáte a víte kdo je Steve Wozniak? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Imigrace i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.