Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hybridní válka. Co znamená pojem Hybridní válka z kategorie Politika?

Co je to Hybridní válka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Hybridní válka

Hybridní válka (Hybrid warfare) znamená válku, ve které se využívají jak obvyklé, tak neobvyklé prostředky boje, Může jednat o nepřímý útok na zázemí nepřítele, například prostřednictvím kybernetických útoků nebo psychologického nátlaku.
Pojem hybridní války vychází ze statě Valerije Gerasimova, který návrh hybridních válek rozpracoval. Jiné označení pro hybridní válku je nelineární válka, protože nemusí být jasná časová hranice, od které válka probíhá a výrazný rozdíl mezi mírovým a válečným stavem se stírá.

Význam slova, termín, co je to Hybridní válka? Definice odborného termínu, slova Hybridní válka. Co znamená pojem Hybridní válka z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hybridní válka? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Hybridní válka je v sekci Politika

Klíčová slova: termín, Politika, slovník, popis, informace, wiki, vysvětlení, slovo, definice, co to je, heslo, význam pojmu, pojem, přesný výraz, přesný význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hybridní válka? resp. jaký je význam slova Hybridní válka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní válka, odpověď na dotaz co je to Hybridní válka?. Víte např. kdo to je Oftalmolog? Znáte a víte kdo je Filolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hybridní válka v jiné sekci než Politika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.