Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hybridní válka. Co znamená pojem Hybridní válka z kategorie Politika?

Co je to Hybridní válka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hybridní válka

Hybridní válka (Hybrid warfare) znamená válku, ve které se využívají jak obvyklé, tak neobvyklé prostředky boje, Může jednat o nepřímý útok na zázemí nepřítele, například prostřednictvím kybernetických útoků nebo psychologického nátlaku.
Pojem hybridní války vychází ze statě Valerije Gerasimova, který návrh hybridních válek rozpracoval. Jiné označení pro hybridní válku je nelineární válka, protože nemusí být jasná časová hranice, od které válka probíhá a výrazný rozdíl mezi mírovým a válečným stavem se stírá.

Význam slova, termín, co je to Hybridní válka? Definice odborného termínu, slova Hybridní válka. Co znamená pojem Hybridní válka z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Hybridní válka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Hybridní válka patří do sekce Politika

Klíčová slova: přesný význam, význam, popis, Politika, vysvětlení, wiki, Hybridní válka, synonymum, význam slova, termín, formulace, co to je, definice

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Hybridní válka? resp. co to je Hybridní válka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní válka, odpověď na dotaz co je to Hybridní válka?. Víte např. kdo to je Oftalmolog? Znáte a víte kdo je Filolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Hybridní válka i v jiných kategoriích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.