Co je to?
Definice odborného termínu, slova Frexit. Co znamená pojem Frexit z kategorie Politika?

Co je to Frexit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Frexit

Frexit je název užívaný pro případný odchod Francie z EU. Mluvilo se o něm v souvislosti s brexitem, kdy bylo zjištěno, že většina Francouzů vykazuje negativní postoj k EU. Přesto při průzkumu Francouzi odpovídali, že vystoupit z Evropské unie by nechtěli.
Podobné postoje zastávají i další národy, např. Řekové, Nizozemci a další. Frexit je tedy zatím pouze hypotetickou teorií.

Význam slova, termín, co je to Frexit? Definice odborného termínu, slova Frexit. Co znamená pojem Frexit z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Frexit sdílejte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Frexit je v kategorii Politika

Klíčová slova: formulace, synonymum, popis, slovník, Frexit, přesný význam, Politika, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, význam, Frexit, termín, wiki, pojem

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Frexit? resp. jaký je přesný význam slova Frexit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frexit, odpověď na dotaz co je to Frexit?. Víte např. kdo to je Sládek? Znáte a víte kdo je Trockista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.