Co je to?
Definice výrazu Fašismus. Co znamená odborný pojem Fašismus z kategorie Politika?

Co to je Fašismus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fašismus

Fašismus je krajně pravicová totalitní ideologie, která největšího úspěchu dosáhla v Itálii mezi lety 1922-1943 pod vedením Benita Mussoliniho. Mezi základní rysy patří militarismus, silná vůdčí osobnost ve vedení státu, nacionalismus a averze k cizincům. Oproti německému nacismu neobsahoval italský fašismus prvek rasové nesnášenlivosti. V České republice je fašismus postaven mimo zákon.

Význam slova, termín, co je to Fašismus? Definice výrazu Fašismus. Co znamená odborný pojem Fašismus z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fašismus je v sekci Politika

Klíčová slova: význam, přesný význam, popis, synonymum, Fašismus, význam pojmu, Politika, slovník, význam slova, Fašismus, pojem, Politika, formulace, co znamená, informace, slovo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Fašismus? resp. co znamená výraz Fašismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fašismus, odpověď na dotaz co je to Fašismus?. Víte např. kdo to je Pavel Tykač? Znáte a víte kdo je Upír? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Fašismus hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.