Co je to?
Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Co je to Denuklearizace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Denuklearizace

Denuklearizace čili jaderné odzbrojení znamená plnění Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. To je mezinárodní smlouva, jejímž cílem je omezení šíření jaderných zbraní. Platí od roku 1970 a podepsalo ji 189 zemí. 5 zemí je vlastníky jaderných zbraní.
Tyto státy se zavazují k denuklearizaci, ostatní státy nebudou takové zbraně ani vyrábět, ani je získávat.

Význam slova, termín, co je to Denuklearizace? Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Denuklearizace patří do sekce Politika

Klíčová slova: formulace, Politika, slovník, Denuklearizace, vysvětlení, Politika, termín, co to je, wiki, význam slova, význam, informace, popis, heslo, slovo, definice

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Denuklearizace? resp. co je to Denuklearizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Denuklearizace, odpověď na dotaz co je to Denuklearizace?. Víte např. kdo to je Petr Čech? Znáte a víte kdo je Apoštol? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.