Co je to?
Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Co je to Denuklearizace? Význam slova

Co znamená termín Denuklearizace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Denuklearizace čili jaderné odzbrojení znamená plnění Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. To je mezinárodní smlouva, jejímž cílem je omezení šíření jaderných zbraní. Platí od roku 1970 a podepsalo ji 189 zemí. 5 zemí je vlastníky jaderných zbraní.
Tyto státy se zavazují k denuklearizaci, ostatní státy nebudou takové zbraně ani vyrábět, ani je získávat.

Význam slova, termín, co je to Denuklearizace? Výraz, termín, definice slova Denuklearizace. Co znamená odborný pojem Denuklearizace z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Denuklearizace doporučujeme sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Denuklearizace se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: slovo, přesný význam, přesný výraz, Politika, termín, pojem, co to je, co znamená, definice, Denuklearizace, Politika, význam, popis, wiki, význam pojmu, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Denuklearizace? resp. co znamená Denuklearizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Denuklearizace, odpověď na dotaz co je to Denuklearizace?. Víte např. kdo to je Petr Kellner? Znáte a víte kdo je Apoštol? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Denuklearizace hledat i v jiných kategoriích (než Politika) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.