Co je to?
Definice výrazu Centrismus. Co znamená odborný pojem Centrismus z kategorie Politika?

Co to je Centrismus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Centrismus?

Centrismus, jinak též politický střed, je označení pro politická uskupení, které mají své politické cíle a program v pozici mezi levicovými a pravicovými stranami. Role těchto stran je velmi důležitá tam, kde vládnoucí systém zahrnuje více stran.
Podle toho, kterým směrem se přiklánějí, bývají označovány také jako středolevé nebo středopravé strany. Centrismus je tvořen především stranami, které nemají úplně jasný ekonomický program.

Význam slova, termín, co je to Centrismus? Definice výrazu Centrismus. Co znamená odborný pojem Centrismus z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Centrismus s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Centrismus se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: Politika, pojem, vysvětlení, význam slova, význam, Centrismus, definice, Centrismus, co to je, popis, wiki, přesný výraz, slovo, heslo, slovník, synonymum

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Centrismus? resp. co přesně znamená slovo Centrismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Centrismus, odpověď na dotaz co je to Centrismus?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Egoista? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.