Co je to?
Definice výrazu Centrismus. Co znamená odborný pojem Centrismus z kategorie Politika?

Co to je Centrismus? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Centrismus

Centrismus, jinak též politický střed, je označení pro politická uskupení, které mají své politické cíle a program v pozici mezi levicovými a pravicovými stranami. Role těchto stran je velmi důležitá tam, kde vládnoucí systém zahrnuje více stran.
Podle toho, kterým směrem se přiklánějí, bývají označovány také jako středolevé nebo středopravé strany. Centrismus je tvořen především stranami, které nemají úplně jasný ekonomický program.

Význam slova, termín, co je to Centrismus? Definice výrazu Centrismus. Co znamená odborný pojem Centrismus z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Centrismus? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Centrismus patří do sekce Politika

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co znamená, význam, definice, formulace, slovník, Politika, wiki, informace, vysvětlení, význam slova, slovo, synonymum, Politika

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Centrismus? resp. jaká je definice slova Centrismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Centrismus, odpověď na dotaz co je to Centrismus?. Víte např. kdo to je Aktivista? Znáte a víte kdo je Věra Jourová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Centrismus v jiné sekci než Politika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.