Co je to?
Výraz, termín, definice slova Byrokracie. Co znamená odborný pojem Byrokracie z kategorie Politika?

Co je to Byrokracie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Byrokracie?

Byrokracie je pojem, jehož původní význam zahrnoval úřednickou vládu, ve které se výkon vlády a správy odehrával prostřednictvím placených úředníků v různých stupních podřízenosti a nadřízenosti.
Nyní se používá jako označení takovou administrativní činnost, jejímiž znaky jsou systematičnost, specializované funkce, pevně stanovená pravidla pro činnost i výkon správy. Byrokracií bývají nazýváni také lidé, kteří tuto činnost vykonávají, bez ohledu na typ organizace.

Význam slova, termín, co je to Byrokracie? Výraz, termín, definice slova Byrokracie. Co znamená odborný pojem Byrokracie z kategorie Politika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Byrokracie se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: wiki, formulace, význam pojmu, Byrokracie, slovo, popis, slovník, Politika, co to je, pojem, přesný výraz, Politika, přesný význam, význam, co znamená, význam slova

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Byrokracie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Byrokracie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Byrokracie, odpověď na dotaz co je to Byrokracie?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Jiří Pospíšil? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.