Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Anexe. Co znamená pojem Anexe z kategorie Politika?

Co to je Anexe? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Anexe?

Anexe znamená připojení území státu k jinému státnímu území. Toto připojení je trvalé a území se tak stane součástí státu a je pod jeho správou. Anexe může být násilná nebo legitimní. Za legitimní je považována v případě, že je výsledkem předcházejícího referenda a je v souladu s právním řádem původního státu.
Pokud je konána na základě jednostranného prohlášení a porušuje státní suverenitu, je při ní použito síly a hrozeb nebo je výsledkem války, pokládá se za agresi.

Význam slova, termín, co je to Anexe? Odborný termín, výraz, slovo Anexe. Co znamená pojem Anexe z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Anexe? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Anexe je v sekci Politika

Klíčová slova: formulace, co to je, Politika, vysvětlení, přesný význam, význam slova, Anexe, pojem, slovník, synonymum, Politika, Anexe, wiki, termín, informace, význam pojmu

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Anexe? resp. co to je Anexe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anexe, odpověď na dotaz co je to Anexe?. Víte např. kdo to je Rónin? Znáte a víte kdo je Ondřej Havelka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?