Co je to?
Odborný výraz, definice slova Anarchie. Co znamená pojem Anarchie z kategorie Politika?

Co je to Anarchie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Anarchie?

Bezvládí vznikající ve společnosti při selhání vlád a jejich autorit například během revolucí, válek nebo přírodních katastrof, tedy všech jevů, které doprovází chaos. V jiném významu potom stav společnosti, která postrádá autority určující její řád. Situace, kdy přestala existovat společenská hierarchie.

Význam slova, termín, co je to Anarchie? Odborný výraz, definice slova Anarchie. Co znamená pojem Anarchie z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Anarchie můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Anarchie je v sekci Politika

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam pojmu, wiki, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, co to je, Politika, slovo, Politika, pojem, formulace, Anarchie, termín, synonymum

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Anarchie? resp. jaký je význam slova Anarchie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anarchie, odpověď na dotaz co je to Anarchie?. Víte např. kdo to je Primátor? Znáte a víte kdo je Antonín Zápotocký? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Anarchie i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?