Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aeronet. Co znamená pojem Aeronet z kategorie Politika?

Co to je Aeronet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aeronet

Aeronet je název zpravodajského internetového serveru. Je provozován anonymně a v češtině. Má být nezávislým zpravodajským portálem, do kterého přispívají předevšímČeši a Slováci žijící mimo republiku a sám se charakterizuje jako mediální odboj. Často však uveřejňuje spekulativní zprávy, které nelze ověřit. Financování webu není jasné, zaměření je proruské, články a zdroje jsou anonymní.
Aeronetem neboli AE News se zabývala i Bezpečnostní informační služba v souvislosti s proruskou propagandou. Současnou náplň a vzhled má web od roku 2014, kdy došlo ke změně vydavatele. Šéfredaktor je anonymní, komunikace je možná pouze s mluvčí prostřednictvím emailu. Příspěvky na web jsou bez nároku na honorář a musí se jednat o překlad nebo vlastní tvorbu. Často se jedná o dezinformace, které mohou být příčinou strachu a paniky veřejnosti.

Význam slova, termín, co je to Aeronet? Odborný termín, výraz, slovo Aeronet. Co znamená pojem Aeronet z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aeronet? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Aeronet se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: Politika, přesný výraz, slovo, formulace, synonymum, termín, definice, Politika, význam slova, wiki, význam pojmu, popis, slovník, vysvětlení, heslo, přesný význam

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Aeronet? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aeronet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aeronet, odpověď na dotaz co je to Aeronet?. Víte např. kdo to je Neurolog? Znáte a víte kdo je Teenager? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.