Co je to?
Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je to Živá tapeta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Živá tapeta?

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.

Význam slova, termín, co je to Živá tapeta? Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Živá tapeta s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Živá tapeta patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: Počítače, Počítače, wiki, popis, význam, informace, přesný význam, Živá tapeta, co znamená, Živá tapeta, synonymum, pojem, formulace, význam slova, význam pojmu, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Živá tapeta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Mluvčí? Znáte a víte kdo je Josef Lada? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Počítače). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.