Co je to?
Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je to Živá tapeta? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Živá tapeta

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.

Význam slova, termín, co je to Živá tapeta? Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Živá tapeta? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Živá tapeta je v kategorii Počítače

Klíčová slova: synonymum, Živá tapeta, slovník, přesný výraz, heslo, přesný význam, pojem, formulace, co to je, slovo, termín, význam slova, význam pojmu, popis, informace, Počítače

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Živá tapeta? resp. co přesně znamená slovo Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Vojtěch Dyk? Znáte a víte kdo je Josef Lada? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Živá tapeta hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.