Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Wallpaper. Co znamená pojem Wallpaper z kategorie Počítače?

Co to je Wallpaper? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Wallpaper?

Wallpaper je anglické slovo označující tapetu. V počítačové terminologii se jedná o obrázek, který se zobrazuje na pozadí pracovní plochy operačního systému (Windows, Linux, Android). Wallpapery mají především estetickou funkci. Při jejich výběru je třeba přihlédnout k rozlišení monitoru proto, aby nebyl obrázek na ploše oříznutý nebo deformovaný. Základní sada wallpaperů bývá součástí operačního systému, další se dají zdarma stáhnout z mnoha internetových stránek. Nejvyhledávanější motivy obrázků na plochu jsou: krásné dívky, auta a příroda.

Doporučujeme:
Tapety na plochu PC
Free wallpapers


Co je to Wallpaper? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Wallpaper. Co znamená pojem Wallpaper z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Wallpaper sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Wallpaper patří do sekce Počítače

Klíčová slova: co je to Wallpaper?, co to je, slovo, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, názvosloví, slovník, formulace, odborné názvosloví, Počítače, terminologie, definice pojmu, přesný význam, co znamená, pojem, Wallpaper, terminus technicus


Pojem Wallpaper je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Wallpaper na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wallpaper ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Wallpaper ve Wikislovníku

Hledat výraz Wallpaper ve Wikipedii

Vyhledat výraz Wallpaper na Google.cz

Vyhledat heslo Wallpaper ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Wallpaper například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Wallpaper? resp. jaká je definice termínu Wallpaper? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wallpaper, odpověď na dotaz co je to Wallpaper?. Víte např. kdo to je Obr? Znáte a víte kdo je Kevin Spacey? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.