Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Wallpaper. Co znamená pojem Wallpaper z kategorie Počítače?

Co to je Wallpaper? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Wallpaper?

Wallpaper je anglické slovo označující tapetu. V počítačové terminologii se jedná o obrázek, který se zobrazuje na pozadí pracovní plochy operačního systému (Windows, Linux, Android). Wallpapery mají především estetickou funkci. Při jejich výběru je třeba přihlédnout k rozlišení monitoru proto, aby nebyl obrázek na ploše oříznutý nebo deformovaný. Základní sada wallpaperů bývá součástí operačního systému, další se dají zdarma stáhnout z mnoha internetových stránek. Nejvyhledávanější motivy obrázků na plochu jsou: krásné dívky, auta a příroda.

Doporučujeme:
Tapety na plochu PC
Free wallpapers

Význam slova, termín, co je to Wallpaper? Odborný termín, výraz, slovo Wallpaper. Co znamená pojem Wallpaper z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Wallpaper? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Wallpaper je v kategorii Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, význam slova, heslo, co znamená, pojem, termín, slovník, informace, Wallpaper, význam pojmu, co to je, slovo, formulace, význam

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Wallpaper? resp. co je to Wallpaper? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wallpaper, odpověď na dotaz co je to Wallpaper?. Víte např. kdo to je Xena? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.