Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Virus. Co znamená pojem Virus z kategorie Počítače?

Co to je Virus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Virus?

V biologii znamená virus cizopasníka, který napadá živé organismy. Do buněk vkládá svůj genetický kód a tím na ně přenáší infekci. Nakaženému nositeli, jímž může být člověk, zvíře nebo rostlina způsobuje nemoc.
V počítačové oblasti jde o program, jenž se umí rozšiřovat sám bez vědomí uživatele a kopíruje se do dalších souborů a dokumentů.

Význam slova, termín, co je to Virus? Odborný termín, výraz, slovo Virus. Co znamená pojem Virus z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Virus s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Virus se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, informace, přesný význam, co znamená, slovo, přesný výraz, co to je, popis, Počítače, slovník, termín, význam, synonymum, heslo, formulace

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Virus? resp. jaká je definice termínu Virus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Virus, odpověď na dotaz co je to Virus?. Víte např. kdo to je Milenec? Znáte a víte kdo je Asociál? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Virus i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.