Co je to?
Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Viber?

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.

Význam slova, termín, co je to Viber? Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Viber s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Viber patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: význam pojmu, Viber, význam, heslo, pojem, co znamená, definice, termín, synonymum, Počítače, wiki, formulace, slovník, slovo, vysvětlení, co to je

Ve Wikipedii se o heslu Viber dozvíte následující

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Viber? resp. jaký je význam pojmu Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Petr Bendl? Znáte a víte kdo je Polír? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.