Co je to?
Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Viber?

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.

Význam slova, termín, co je to Viber? Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Viber s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Viber se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: Počítače, popis, slovo, Viber, wiki, synonymum, slovník, vysvětlení, přesný výraz, termín, význam, význam slova, Viber, co znamená, co to je, definice

Wikipedie píše o slovu Viber?

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Viber? resp. co znamená výraz Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Yetti? Znáte a víte kdo je Polír? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.