Co je to?
Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Co je to Viber? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Viber

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožňuje uživateli zdarma volat a odesílat textové zprávy komukoliv, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou.

Význam slova, termín, co je to Viber? Definice odborného termínu, slova Viber. Co znamená pojem Viber z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Viber? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Viber je v sekci Počítače

Co znamená pojem Viber? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Viber je aplikace pro chytré mobilní telefony a desktopy, která umožňuje uživateli volat, posílat obrázky, videa a odesílat textové zprávy každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci, která vznikla v roce 2010. Viber pracuje na mobilních sítích a WiFi. Aplikace je dostupná pro většinu dnes použitých operačních systémů: Android, iOS, Windows Phone, apod.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: význam, přesný výraz, co to je, pojem, Počítače, wiki, přesný význam, vysvětlení, co znamená, popis, formulace, význam slova, heslo, slovník, synonymum

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Viber? resp. co znamená slovo Viber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viber, odpověď na dotaz co je to Viber?. Víte např. kdo to je Editor? Znáte a víte kdo je Flegmatik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.