Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Upgrade

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.

Význam slova, termín, co je to Upgrade? Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Upgrade? Potom se o definici podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Upgrade se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: termín, Upgrade, Počítače, vysvětlení, význam slova, definice, heslo, slovo, informace, Počítače, synonymum, co to je, pojem, přesný význam, wiki, Upgrade

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Upgrade? resp. jaká je definice slova Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Vilém Čok? Znáte a víte kdo je Samorost? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.