Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Upgrade

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.

Význam slova, termín, co je to Upgrade? Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Upgrade s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Upgrade je v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovo, definice, co znamená, popis, termín, wiki, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, informace, význam pojmu, přesný význam, Počítače, co to je, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Upgrade? resp. jaká je definice termínu Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Mnich? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Upgrade hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.