Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Upgrade?

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.

Význam slova, termín, co je to Upgrade? Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Upgrade sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Upgrade patří do sekce Počítače

Klíčová slova: slovo, formulace, definice, heslo, význam pojmu, pojem, přesný výraz, wiki, popis, informace, Upgrade, synonymum, význam

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Upgrade? resp. jaký je přesný význam slova Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Mnich? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.