Co je to?
Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Co to je Ultrabook? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ultrabook?

Notebook nové generace, který vyhovuje parametrům určeným společností Intel. Je lehký, váží maximálně 1,4 kg, tenký s tloušťkou do 20 mm. Má rychlý start, baterie vydrží minimálně 5 hodin, je vybavený SSD diskem, procesorem CULV od Intelu a jeho dosahovaný výkon se pohybuje mezi netbookem a klasickým notebookem. Výrobce počítačů Intel má na ultrabook registrovanou ochrannou známku.

Význam slova, termín, co je to Ultrabook? Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ultrabook? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ultrabook je v sekci Počítače

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, popis, definice, význam slova, heslo, přesný význam, co to je, slovník, Počítače, Ultrabook, termín, přesný výraz, význam pojmu, Ultrabook, Počítače

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Ultrabook? resp. co je to Ultrabook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ultrabook, odpověď na dotaz co je to Ultrabook?. Víte např. kdo to je Padouch? Znáte a víte kdo je Furiant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.