Co je to?
Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Co to je Ultrabook? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ultrabook?

Notebook nové generace, který vyhovuje parametrům určeným společností Intel. Je lehký, váží maximálně 1,4 kg, tenký s tloušťkou do 20 mm. Má rychlý start, baterie vydrží minimálně 5 hodin, je vybavený SSD diskem, procesorem CULV od Intelu a jeho dosahovaný výkon se pohybuje mezi netbookem a klasickým notebookem. Výrobce počítačů Intel má na ultrabook registrovanou ochrannou známku.

Význam slova, termín, co je to Ultrabook? Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ultrabook patří do sekce Počítače

Klíčová slova: termín, co znamená, přesný význam, popis, význam slova, synonymum, Počítače, slovník, Ultrabook, přesný výraz, formulace, definice, pojem, heslo, význam, vysvětlení

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Ultrabook? resp. co přesně znamená slovo Ultrabook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ultrabook, odpověď na dotaz co je to Ultrabook?. Víte např. kdo to je Skřet? Znáte a víte kdo je Furiant? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ultrabook i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.