Co je to?
Definice výrazu Ubuntu. Co znamená odborný pojem Ubuntu z kategorie Počítače?

Co to je Ubuntu? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ubuntu

Rychlý a jednoduchý operační systém pro počítače. Obsahuje balík všech aplikací nezbytných pro běžnou práci od textového procesoru přes mailového klienta až po různé hry. Ubuntu pracuje na bázi operačního systému Linux a je zdarma bez licenčních poplatků. Slovo ubuntu znamená v africké zulštině lidskost.

Význam slova, termín, co je to Ubuntu? Definice výrazu Ubuntu. Co znamená odborný pojem Ubuntu z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Ubuntu? Pak se o ní podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ubuntu je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Počítače, slovník, formulace, význam pojmu, definice, vysvětlení, co to je, Ubuntu, co znamená, slovo, význam, Ubuntu, Počítače, termín, přesný výraz, pojem

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ubuntu? resp. co je to Ubuntu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ubuntu, odpověď na dotaz co je to Ubuntu?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Ubuntu hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.