Co je to?
Definice výrazu Ubuntu. Co znamená odborný pojem Ubuntu z kategorie Počítače?

Co to je Ubuntu? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ubuntu

Rychlý a jednoduchý operační systém pro počítače. Obsahuje balík všech aplikací nezbytných pro běžnou práci od textového procesoru přes mailového klienta až po různé hry. Ubuntu pracuje na bázi operačního systému Linux a je zdarma bez licenčních poplatků. Slovo ubuntu znamená v africké zulštině lidskost.

Význam slova, termín, co je to Ubuntu? Definice výrazu Ubuntu. Co znamená odborný pojem Ubuntu z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ubuntu je v kategorii Počítače

Klíčová slova: heslo, Ubuntu, význam slova, slovo, Počítače, význam, Počítače, co to je, vysvětlení, význam pojmu, formulace, co znamená, Ubuntu, informace, wiki, termín

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Ubuntu? resp. co znamená Ubuntu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ubuntu, odpověď na dotaz co je to Ubuntu?. Víte např. kdo to je Jana Bobošíková? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.