Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Co je to SSID? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova SSID

SSID je pojem původem z angličtiny a používá se pro označení wi-fi sítě. Slouží pro rozlišení WLAN sítí. Ty se nabízejí v pořadí podle síly signálu. Jejich názvy jsou tedy SSID – service set identifier.
Jedná se o řetězce s délkou do 32 znaků. Tyto řetězce jsou case sensitive, což znamená citlivost na velikost písmen (case intensive) Jde tedy o to, že nelze zaměňovat malá a velká písmena, v případě záměny by se jednalo o zcela různé názvy sítí.

Význam slova, termín, co je to SSID? Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem SSID se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, SSID, význam slova, slovník, přesný význam, slovo, co znamená, definice, co to je, přesný výraz, Počítače, termín, Počítače, informace, pojem

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to SSID? resp. co přesně znamená slovo SSID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSID, odpověď na dotaz co je to SSID?. Víte např. kdo to je Drzoun? Znáte a víte kdo je Hejtman? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín SSID hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.