Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.

Význam slova, termín, co je to Software? Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Software? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Software patří do sekce Počítače

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, co znamená, wiki, Software, přesný výraz, Software, přesný význam, heslo, informace, termín, pojem, Počítače, význam pojmu, význam, definice

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Software? resp. co vlastně znamená slovo Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Youtuber? Znáte a víte kdo je Šibal? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde