Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.

Význam slova, termín, co je to Software? Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Software) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Software je v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, co znamená, Počítače, informace, Software, vysvětlení, wiki, synonymum, význam, termín, popis, význam slova, definice, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Software? resp. jaký je význam slova Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Tajemník? Znáte a víte kdo je Samosoudce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Software hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde