Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.

Význam slova, termín, co je to Software? Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Software s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Software je v kategorii Počítače

Klíčová slova: synonymum, Počítače, termín, popis, formulace, význam, přesný výraz, slovník, Software, vysvětlení, wiki, pojem, informace, heslo, význam pojmu, co znamená

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Software? resp. jaký je význam slova Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Urolog? Znáte a víte kdo je Šibal? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde