Co je to?
Odborný výraz, definice slova Smartphone. Co znamená pojem Smartphone z kategorie Počítače?

Co je to Smartphone? Význam slova

Co znamená termín Smartphone? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Mobilní telefony procházejí v průběhu let vývojem a jednou ze zásadních větví je smartphone. V českém překladu se také používá termín chytrý telefon. Tento mobil využívá operační systém a aplikační rozhraní, které umožňuje instalaci a úpravu programů. Mezi možné operační systémy patří Symbian, Windows Mobile či Android.
Výrobou chytrých telefonů se zabývá velké množství firem a mezi nejznámější patří HTC, Samsung, LG nebo Apple. Smartphony mají určité výhody i nevýhody. Mezi výhody lze zařadit např. tvorbu vlastních aplikací, zatímco k nevýhodám patří třeba nedostatečný software pro některé platformy.

Význam slova, termín, co je to Smartphone? Odborný výraz, definice slova Smartphone. Co znamená pojem Smartphone z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Smartphone? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Smartphone je v kategorii Počítače

Klíčová slova: definice, Počítače, Smartphone, co to je, přesný význam, wiki, přesný výraz, Smartphone, popis, synonymum, význam slova, význam, slovo, termín, informace, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Smartphone? resp. co to je Smartphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smartphone, odpověď na dotaz co je to Smartphone?. Víte např. kdo to je Vojtěch Dyk? Znáte a víte kdo je Valach? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Smartphone v jiné sekci než Počítače. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?