Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skript. Co znamená pojem Skript z kategorie Počítače?

Co je to Skript? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Skript

Výraz skript označuje program - posloupnost příkazů uloženou v podobě textové souboru. Nejčastěji se jedná o shellový skript složený z unixových příkazů (přípona .sh) nebo o dávkový soubor složený z příkazů DOSu spustitelný z Windows (přípona .bat). Skripty se používají i při vytváření webových stránek - skripty v jazyce php, javascripty apod.


Co je to Skript? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skript. Co znamená pojem Skript z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Skript je v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, význam, wiki, terminologie, co to je, informace, terminus technicus, heslo, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, odborný výraz, formulace, pojem, definice


Pojem Skript je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skript ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Skript ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Skript ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Skript ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Skript ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Skript na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Skript například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Skript? resp. co znamená slovo Skript? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skript, odpověď na dotaz co je to Skript?. Víte např. kdo to je Páter? Znáte a víte kdo je Pluto? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.