Co je to?
Definice výrazu, termínu Root. Co znamená odborný pojem Root z kategorie Počítače?

Co je to Root? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Root?

Root, nebo-li rootnutí telefonu je nástroj umožňující majiteli mobilního telefonu se systémem Android získat veškerá práva k ovládání svého telefonu. Žádná funkce pak nebude pro uživatele telefonu zablokovaná. Dají se udělit i práva na užívání funkcí, které předtím systém Android nepovolil. Po rootu není omezen pohyb v telefonu, jsou k dispozici funkce speciálních aplikací apod.

Význam slova, termín, co je to Root? Definice výrazu, termínu Root. Co znamená odborný pojem Root z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Root se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: Root, pojem, synonymum, slovník, wiki, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, Počítače, termín, formulace, heslo, Root, přesný význam, co znamená, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Root? resp. jaká je definice slova Root? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Root, odpověď na dotaz co je to Root?. Víte např. kdo to je Barbora Poláková? Znáte a víte kdo je Nymfa? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Počítače). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.