Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Co to je QOS? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu QOS?

Zkratka QOS se používá v souvislosti s informačními technologiemi a znamená Quality of Service. Je to pojem označující rezervaci a řízení datových toků v telekomunikačních a počítačových sítích, které používají přepojování paketů. Protokoly pro QoS se snaží zajistit vyhrazení a dělení dostupné přenosové kapacity, aby nedocházelo zahlcením sítě ke snížení kvality síťových služeb.

Význam slova, termín, co je to QOS? Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova QOS? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo QOS je v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam slova, slovo, pojem, definice, význam, popis, co to je, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, QOS, přesný výraz, Počítače, formulace, přesný význam, wiki

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova QOS? resp. co znamená slovo QOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu QOS, odpověď na dotaz co je to QOS?. Víte např. kdo to je Eric Trump? Znáte a víte kdo je Adolf Hitler? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.