Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Co to je QOS? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu QOS?

Zkratka QOS se používá v souvislosti s informačními technologiemi a znamená Quality of Service. Je to pojem označující rezervaci a řízení datových toků v telekomunikačních a počítačových sítích, které používají přepojování paketů. Protokoly pro QoS se snaží zajistit vyhrazení a dělení dostupné přenosové kapacity, aby nedocházelo zahlcením sítě ke snížení kvality síťových služeb.

Význam slova, termín, co je to QOS? Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem QOS patří do sekce Počítače

Klíčová slova: QOS, význam, pojem, slovník, QOS, informace, wiki, vysvětlení, co to je, význam pojmu, slovo, přesný výraz, formulace, heslo, Počítače, přesný význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to QOS? resp. co se skrývá pod slovem QOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu QOS, odpověď na dotaz co je to QOS?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Adolf Hitler? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.