Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Notifikace

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.

Význam slova, termín, co je to Notifikace? Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Notifikace sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Notifikace patří do sekce Počítače

Klíčová slova: synonymum, formulace, Počítače, co to je, slovo, Notifikace, vysvětlení, termín, přesný význam, popis, přesný výraz, Notifikace, wiki, heslo, význam pojmu, Počítače

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Notifikace? resp. co přesně znamená slovo Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Zmocnitel? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?