Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Notifikace?

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Notifikace patří do sekce Počítače

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, lexikon, přesný význam, co je to Notifikace?, definice, terminologie, informace, Počítače, heslo, formulace, definice pojmu, Notifikace, význam, odborné názvosloví, popis, synonymum, názvosloví


Pojem Notifikace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Notifikace

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Notifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Notifikace na Youtube

Vyhledat slovo Notifikace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Notifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Notifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Notifikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Notifikace? resp. co znamená slovo Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Patron? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Notifikace i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?