Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Notifikace

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.

Význam slova, termín, co je to Notifikace? Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Notifikace můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Notifikace je v sekci Počítače

Klíčová slova: Notifikace, formulace, Notifikace, wiki, co znamená, Počítače, význam slova, popis, informace, Počítače, vysvětlení, slovník, definice, význam, termín, význam pojmu

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Notifikace? resp. co je to Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Předškolák? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?