Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Notifikace?

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.

Význam slova, termín, co je to Notifikace? Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Notifikace můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Notifikace je v sekci Počítače

Klíčová slova: význam, synonymum, informace, význam pojmu, popis, formulace, význam slova, co to je, pojem, přesný význam, Počítače, definice, heslo, co znamená, popis

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Notifikace? resp. jaká je definice termínu Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Harpyje? Znáte a víte kdo je Populista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?