Co je to?
Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Co je to NFC? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla NFC?

NFC je oficiální zkratkou výrazu near field communication. Jedná se o sadu standardů, která určuje architekturu modulární technologie.
NFC se využívá k bezdrátové komunikaci elektronických a elektrotechnických zařízení na kratší vzdálenosti, řádově centimetrů.
S NFC se lze setkat například u platebních systémů, bluetooth technologií, wifi zařízení nebo identifikačních činnostech. NFC technologie je neustále ve vývoji a samozřejmě i na vzestupu.

Význam slova, termín, co je to NFC? Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text NFC s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem NFC je v kategorii Počítače

Klíčová slova: co to je, slovo, wiki, termín, popis, informace, NFC, význam pojmu, synonymum, slovník, formulace, popis, vysvětlení, přesný výraz, Počítače

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to NFC? resp. jaký je význam slova NFC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NFC, odpověď na dotaz co je to NFC?. Víte např. kdo to je Obráběč? Znáte a víte kdo je Rentiér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu NFC i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?