Co je to?
Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Co je to NFC? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu NFC

NFC je oficiální zkratkou výrazu near field communication. Jedná se o sadu standardů, která určuje architekturu modulární technologie.
NFC se využívá k bezdrátové komunikaci elektronických a elektrotechnických zařízení na kratší vzdálenosti, řádově centimetrů.
S NFC se lze setkat například u platebních systémů, bluetooth technologií, wifi zařízení nebo identifikačních činnostech. NFC technologie je neustále ve vývoji a samozřejmě i na vzestupu.

Význam slova, termín, co je to NFC? Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín NFC? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz NFC je v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, Počítače, popis, informace, wiki, význam, co to je, heslo, vysvětlení, termín, popis, přesný význam, význam slova, definice, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo NFC? resp. jaká je definice termínu NFC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NFC, odpověď na dotaz co je to NFC?. Víte např. kdo to je Obráběč? Znáte a víte kdo je Rentiér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?