Co je to?
Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Co je to NFC? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu NFC

NFC je oficiální zkratkou výrazu near field communication. Jedná se o sadu standardů, která určuje architekturu modulární technologie.
NFC se využívá k bezdrátové komunikaci elektronických a elektrotechnických zařízení na kratší vzdálenosti, řádově centimetrů.
S NFC se lze setkat například u platebních systémů, bluetooth technologií, wifi zařízení nebo identifikačních činnostech. NFC technologie je neustále ve vývoji a samozřejmě i na vzestupu.

Význam slova, termín, co je to NFC? Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín NFC? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín NFC se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovník, význam slova, co to je, heslo, pojem, NFC, slovo, synonymum, popis, co znamená, termín, význam, přesný význam, přesný výraz, Počítače, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova NFC? resp. co znamená NFC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NFC, odpověď na dotaz co je to NFC?. Víte např. kdo to je Teolog? Znáte a víte kdo je Obráběč? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?