Co je to?

Co je to NFC?

NFC
Význam slova NFC

NFC je oficiální zkratkou výrazu near field communication. Jedná se o sadu standardů, která určuje architekturu modulární technologie.
NFC se využívá k bezdrátové komunikaci elektronických a elektrotechnických zařízení na kratší vzdálenosti, řádově centimetrů.
S NFC se lze setkat například u platebních systémů, bluetooth technologií, wifi zařízení nebo identifikačních činnostech. NFC technologie je neustále ve vývoji a samozřejmě i na vzestupu.

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Termín NFC patří do sekce PočítačeKlíčová slova: synonymum, popis, NFC, popis, Počítače, termín, informace, co znamená, co to je, slovo

Podívejte se také

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená NFC? resp. jaká je definice slova NFC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení pojmu NFC, odpověď na dotaz co je to NFC?. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto pojem i jinde. Děkujeme za návštěvu internetového projektu - shromažďujícího definice pojmů, slov, hesel a termínů - Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?