Co je to?
Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Co je to NFC? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla NFC?

NFC je oficiální zkratkou výrazu near field communication. Jedná se o sadu standardů, která určuje architekturu modulární technologie.
NFC se využívá k bezdrátové komunikaci elektronických a elektrotechnických zařízení na kratší vzdálenosti, řádově centimetrů.
S NFC se lze setkat například u platebních systémů, bluetooth technologií, wifi zařízení nebo identifikačních činnostech. NFC technologie je neustále ve vývoji a samozřejmě i na vzestupu.

Význam slova, termín, co je to NFC? Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo NFC patří do sekce Počítače

Klíčová slova: Počítače, význam pojmu, formulace, NFC, termín, Počítače, slovo, význam slova, heslo, wiki, vysvětlení, slovník, definice, popis, co to je, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova NFC? resp. co znamená slovo NFC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NFC, odpověď na dotaz co je to NFC?. Víte např. kdo to je Cholerik? Znáte a víte kdo je Obráběč? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?