Co je to?
Definice výrazu, termínu Multitasking. Co znamená odborný pojem Multitasking z kategorie Počítače?

Co je to Multitasking? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Multitasking

V počítačové mluvě se pojem multitasking používá pro označení schopnosti operačního systému provádět několik procesů najednou. Jádro operačního systému střídá běžící procesy na procesoru velkou rychlostí, takže běžný uživatel má pocit, že běží současně. Dnešní operační systémy fungují na principu multitaskingu. Dřívější DOS tuto funkci nepodporoval, což bylo pro uživatele značně nepohodlné a stálo to mnoho času a práce.

Význam slova, termín, co je to Multitasking? Definice výrazu, termínu Multitasking. Co znamená odborný pojem Multitasking z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Multitasking se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: Multitasking, informace, Počítače, co znamená, slovník, popis, slovo, pojem, wiki, co to je, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, význam, vysvětlení, Multitasking

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Multitasking? resp. jaká je definice termínu Multitasking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Multitasking, odpověď na dotaz co je to Multitasking?. Víte např. kdo to je Křesťan? Znáte a víte kdo je Deprivant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?