Co je to?
Definice výrazu, termínu Modem. Co znamená odborný pojem Modem z kategorie Počítače?

Co je to Modem? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Modem?

Modem je zařízení, které umožňuje převod a komunikaci mezi analogovým a digitálním signálem. Modem se využívá hlavně pro přenos digitálně zpracovaných dat na analogových přenosných trasách.
Historicky nejstarší jsou telefonní modemy, ty vznikaly již v padesátých letech dvacátého století, o jejich využití a dostání se do podvědomí mnoha lidí se zasloužil tehdejší americký vojenský projekt. V současnosti se jedná o standardní zařízení, které je k mání v celé řadě variací.

Význam slova, termín, co je to Modem? Definice výrazu, termínu Modem. Co znamená odborný pojem Modem z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Modem můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Modem se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: heslo, význam, význam slova, termín, popis, Počítače, význam pojmu, slovo, slovník, přesný význam, Modem, co znamená, formulace, synonymum, vysvětlení

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Modem? resp. co znamená Modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modem, odpověď na dotaz co je to Modem?. Víte např. kdo to je Chodec? Znáte a víte kdo je Mahárádža? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Modem i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.