Co je to?
Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Co je to Minecraft? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Minecraft?

Minecraft je velice populární počítačová hra, která si získala množství příznivců snad z celého světa. Minecraft je vyvíjená společností Mojang. Hra obsahuje různé módy a stupně obtížnosti. Je k dispozici v několika verzích.
Minecraft představuje sandboxovou hru - jinými slovy si v ní hráč může dělat, co se mu zrovna zlíbí. Svým charakterem Minecraft spadá pod adventure tématiku.

Význam slova, termín, co je to Minecraft? Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Minecraft můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Minecraft se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovo, význam slova, slovník, heslo, přesný význam, Počítače, formulace, popis, význam, termín, co znamená, Minecraft, význam pojmu, co to je, Počítače

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Minecraft? resp. jaký je přesný význam slova Minecraft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Minecraft, odpověď na dotaz co je to Minecraft?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Minecraft hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.