Co je to?
Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Co je to Minecraft? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Minecraft

Minecraft je velice populární počítačová hra, která si získala množství příznivců snad z celého světa. Minecraft je vyvíjená společností Mojang. Hra obsahuje různé módy a stupně obtížnosti. Je k dispozici v několika verzích.
Minecraft představuje sandboxovou hru - jinými slovy si v ní hráč může dělat, co se mu zrovna zlíbí. Svým charakterem Minecraft spadá pod adventure tématiku.

Význam slova, termín, co je to Minecraft? Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Minecraft můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Minecraft je v sekci Počítače

Klíčová slova: informace, Minecraft, definice, slovník, heslo, Počítače, termín, popis, synonymum, formulace, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, pojem, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Minecraft? resp. co znamená Minecraft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Minecraft, odpověď na dotaz co je to Minecraft?. Víte např. kdo to je Marie Rottrová? Znáte a víte kdo je Mentalista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.