Co je to?
Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Co je to Minecraft? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Minecraft?

Minecraft je velice populární počítačová hra, která si získala množství příznivců snad z celého světa. Minecraft je vyvíjená společností Mojang. Hra obsahuje různé módy a stupně obtížnosti. Je k dispozici v několika verzích.
Minecraft představuje sandboxovou hru - jinými slovy si v ní hráč může dělat, co se mu zrovna zlíbí. Svým charakterem Minecraft spadá pod adventure tématiku.

Význam slova, termín, co je to Minecraft? Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Minecraft je v kategorii Počítače

Klíčová slova: pojem, termín, wiki, přesný význam, přesný výraz, synonymum, význam, heslo, formulace, Minecraft, Minecraft, slovo, vysvětlení, co znamená, význam slova, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Minecraft? resp. co je to Minecraft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Minecraft, odpověď na dotaz co je to Minecraft?. Víte např. kdo to je Novinář? Znáte a víte kdo je Mentalista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.