Co je to?
Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Co to je Malware? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Malware

Malware je softwarový program, který je určen k poškození určitého systému či dat. Jedná se v podstatě o skupinu programů, jakou jsou počítačové viry, trojské koně, ale třeba i spyware.
Dříve se malware šířil především kapacitní cestou disket či přenosných disků. V dnešní době se můžeme s malware programy setkávat hlavně na internetu, odkud také hrozí největší hrozba. Některé programy ze zástupců malware mohou být velmi škodlivé a destruktivní, jiné jsou spíše obtěžující.

Význam slova, termín, co je to Malware? Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Malware patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, Malware, formulace, přesný význam, synonymum, popis, wiki, co to je, Počítače, slovník, heslo, co znamená, definice, pojem, Počítače

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Malware? resp. jaký je význam pojmu Malware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malware, odpověď na dotaz co je to Malware?. Víte např. kdo to je Josef Abrhám? Znáte a víte kdo je Jehova? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?