Co je to?
Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Co to je Malware? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Malware?

Malware je softwarový program, který je určen k poškození určitého systému či dat. Jedná se v podstatě o skupinu programů, jakou jsou počítačové viry, trojské koně, ale třeba i spyware.
Dříve se malware šířil především kapacitní cestou disket či přenosných disků. V dnešní době se můžeme s malware programy setkávat hlavně na internetu, odkud také hrozí největší hrozba. Některé programy ze zástupců malware mohou být velmi škodlivé a destruktivní, jiné jsou spíše obtěžující.


Co je to Malware? Význam slova, termín, Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Malware s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Malware se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, lexikon, definice, terminus technicus, vysvětlení, odborný výraz, co je to Malware?, termín, přesný význam, význam, přesný výraz, pojem, co to je, heslo, informace, terminologie, formulace


Pojem Malware je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Malware lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Malware ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Malware ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Malware ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Malware na Google.cz

Vyhledat termín Malware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Malware ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Malware například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Malware? resp. co znamená Malware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malware, odpověď na dotaz co je to Malware?. Víte např. kdo to je Předák? Znáte a víte kdo je Jehova? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?