Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co je to Klipart? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Klipart?

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 2000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.

Význam slova, termín, co je to Klipart? Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Klipart můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Klipart je v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovník, Počítače, Klipart, přesný výraz, význam, pojem, formulace, co to je, termín, heslo, synonymum, význam slova, Klipart, definice, přesný význam, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Klipart? resp. co znamená výraz Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Dramatik? Znáte a víte kdo je Doktorand? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.