Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Počítače?

Co to je Implementace? Význam slova

Co znamená termín Implementace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.

Význam slova, termín, co je to Implementace? Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Implementace je v sekci Počítače

Klíčová slova: definice, význam pojmu, pojem, Počítače, heslo, co to je, přesný význam, význam slova, formulace, Implementace, wiki, synonymum, Implementace, informace, přesný výraz, slovo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Implementace? resp. co se skrývá pod slovem Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Dramatik? Znáte a víte kdo je Tomáš Etzler? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Implementace hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.