Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Počítače?

Co to je Implementace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Implementace?

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.

Význam slova, termín, co je to Implementace? Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Implementace s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Implementace se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný význam, Počítače, informace, význam slova, synonymum, co to je, Implementace, význam pojmu, pojem, formulace, definice, popis, co znamená, heslo, význam

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Implementace? resp. co znamená Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Narcis? Znáte a víte kdo je Webmaster? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.