Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Co to je Id? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Id

Id se používá jako identifikace ve výpočetní technice. V systému UNIX znamená id příkaz pro zjištění kontextu v daném procesu. V databázi jde o označení položky tabulky, jednoznačné určení každého záznamu.
V latině id znamená to případně ono. Podoba .i.d. označuje latinské spojení intra derma, tedy do kůže, id potom idem, v češtině tentýž.
Zároveň je ID i zkratkou pro identifikaci nebo přímo o identifikační kartu. ID také symbolizuje ISO pro Indonésii.

Význam slova, termín, co je to Id? Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Id sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Id patří do sekce Počítače

Klíčová slova: Počítače, co znamená, Id, heslo, definice, slovník, formulace, přesný výraz, pojem, slovo, wiki, co to je, přesný význam, význam slova, informace, synonymum

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Id? resp. co přesně znamená slovo Id? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Id, odpověď na dotaz co je to Id?. Víte např. kdo to je Užitečný idiot? Znáte a víte kdo je Hokynář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.