Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Co to je Id? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Id

Id se používá jako identifikace ve výpočetní technice. V systému UNIX znamená id příkaz pro zjištění kontextu v daném procesu. V databázi jde o označení položky tabulky, jednoznačné určení každého záznamu.
V latině id znamená to případně ono. Podoba .i.d. označuje latinské spojení intra derma, tedy do kůže, id potom idem, v češtině tentýž.
Zároveň je ID i zkratkou pro identifikaci nebo přímo o identifikační kartu. ID také symbolizuje ISO pro Indonésii.

Význam slova, termín, co je to Id? Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Id je v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, heslo, pojem, informace, termín, synonymum, Id, význam slova, slovník, Počítače, co to je, význam, definice, popis, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Id? resp. co se přesně ukrývá za slovem Id? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Id, odpověď na dotaz co je to Id?. Víte např. kdo to je Strýc? Znáte a víte kdo je Hokynář? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.