Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Co to je Id? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Id?

Id se používá jako identifikace ve výpočetní technice. V systému UNIX znamená id příkaz pro zjištění kontextu v daném procesu. V databázi jde o označení položky tabulky, jednoznačné určení každého záznamu.
V latině id znamená to případně ono. Podoba .i.d. označuje latinské spojení intra derma, tedy do kůže, id potom idem, v češtině tentýž.
Zároveň je ID i zkratkou pro identifikaci nebo přímo o identifikační kartu. ID také symbolizuje ISO pro Indonésii.

Význam slova, termín, co je to Id? Odborný termín, výraz, slovo Id. Co znamená pojem Id z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Id můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Id se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: co znamená, co to je, popis, informace, slovo, význam pojmu, přesný výraz, Počítače, Id, definice, pojem, heslo, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Id? resp. jaký je přesný význam slova Id? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Id, odpověď na dotaz co je to Id?. Víte např. kdo to je Hokynář? Znáte a víte kdo je Delegát? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Id v jiné sekci než Počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.