Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Co je to Hardware? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hardware?

Veškeré fyzicky existující komponenty PC se označují anglickým slovíčkem hardware. Bez některých z těchto součástí by počítač nemohl fungovat. Do této kategorie nelze zařadit žádné programy, jelikož těm se říká software. Mezi neopomenutelné součásti počítače z hlediska hardwaru tak patří třeba procesor, pevný disk nebo grafická karta.

Význam slova, termín, co je to Hardware? Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Hardware sdílejte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hardware je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Počítače, slovo, co to je, wiki, význam, heslo, definice, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, popis, přesný význam, význam slova, Počítače, Hardware, termín

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hardware? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hardware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hardware, odpověď na dotaz co je to Hardware?. Víte např. kdo to je Johann Sebastian Bach? Znáte a víte kdo je Živnostník? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.