Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Co je to Hardware? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hardware?

Veškeré fyzicky existující komponenty PC se označují anglickým slovíčkem hardware. Bez některých z těchto součástí by počítač nemohl fungovat. Do této kategorie nelze zařadit žádné programy, jelikož těm se říká software. Mezi neopomenutelné součásti počítače z hlediska hardwaru tak patří třeba procesor, pevný disk nebo grafická karta.

Význam slova, termín, co je to Hardware? Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hardware sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Hardware je v kategorii Počítače

Klíčová slova: popis, Počítače, pojem, informace, termín, Počítače, wiki, co to je, Hardware, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, definice, přesný význam, heslo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Hardware? resp. co znamená slovo Hardware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hardware, odpověď na dotaz co je to Hardware?. Víte např. kdo to je Živnostník? Znáte a víte kdo je Hejtman? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Hardware hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.