Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Co to je Geek? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Geek?

Geek je poměrně nový slangový výraz převzatý z angličtiny. Označuje osobu zběhlou ve svém oboru, zpravidla v informačních technologiích, která dokáže vyřešit (skoro) každý zapeklitý problém. Geek je vnímán jako jedinec s vysokou úrovní odborných znalostí, ale také jako člověk poněkud podivínský. K rozšíření pojmu napomohly populární seriály jako Teorie velkého třesku.

Význam slova, termín, co je to Geek? Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Geek s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Geek se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: synonymum, pojem, co znamená, vysvětlení, formulace, definice, slovník, heslo, přesný význam, význam, co to je, termín, slovo, přesný výraz, význam pojmu, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Geek? resp. co přesně označuje termín Geek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geek, odpověď na dotaz co je to Geek?. Víte např. kdo to je Mark Zuckerberg? Znáte a víte kdo je Squater? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.