Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Co to je Geek? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Geek?

Geek je poměrně nový slangový výraz převzatý z angličtiny. Označuje osobu zběhlou ve svém oboru, zpravidla v informačních technologiích, která dokáže vyřešit (skoro) každý zapeklitý problém. Geek je vnímán jako jedinec s vysokou úrovní odborných znalostí, ale také jako člověk poněkud podivínský. K rozšíření pojmu napomohly populární seriály jako Teorie velkého třesku.

Význam slova, termín, co je to Geek? Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Geek s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Geek je v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam, Geek, přesný význam, definice, přesný výraz, význam slova, informace, co znamená, Počítače, termín, význam pojmu, pojem, Počítače, slovník, co to je

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Geek? resp. co znamená slovo Geek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geek, odpověď na dotaz co je to Geek?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Dramaturg? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.