Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Co to je Geek? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Geek

Geek je poměrně nový slangový výraz převzatý z angličtiny. Označuje osobu zběhlou ve svém oboru, zpravidla v informačních technologiích, která dokáže vyřešit (skoro) každý zapeklitý problém. Geek je vnímán jako jedinec s vysokou úrovní odborných znalostí, ale také jako člověk poněkud podivínský. K rozšíření pojmu napomohly populární seriály jako Teorie velkého třesku.

Význam slova, termín, co je to Geek? Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Geek) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Geek je v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam slova, Počítače, synonymum, slovo, wiki, Počítače, pojem, popis, vysvětlení, přesný význam, definice, význam, termín, slovník, popis

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Geek? resp. co je to Geek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geek, odpověď na dotaz co je to Geek?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Dramaturg? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Geek i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.