Co je to?
Odborný výraz, definice slova Firmware. Co znamená pojem Firmware z kategorie Počítače?

Co je to Firmware? Význam slovaCo znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Firmware?

Firmware je termín z oblasti elektroniky a výpočetní techniky. Firmware znamená něco malého, stálého, jedná se buď o programy nebo datové struktury. Jejich účelem je vnitřní ovládání nejrůznějších elektronických zařízení.
Typickými výrobky jsou například kalkulačky, dálkové ovládání, různé počítačové díly – paměťové karty, klávesnice, pevné disky a další. Firmware ale znamená i náročnější přístroje. Průmysloví roboti, různé vědecké přístroje, mobilní telefony, fotoaparáty a další potřebují pro základní i vyšší funkce firmware.

Význam slova, termín, co je to Firmware? Odborný výraz, definice slova Firmware. Co znamená pojem Firmware z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Firmware s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Firmware se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: termín, synonymum, heslo, Počítače, definice, popis, význam slova, slovo, přesný význam, pojem, Firmware, význam pojmu, informace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Firmware? resp. co znamená Firmware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Firmware, odpověď na dotaz co je to Firmware?. Víte např. kdo to je Separatista? Znáte a víte kdo je Družka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.