Co je to?
Odborný výraz, definice slova Firmware. Co znamená pojem Firmware z kategorie Počítače?

Co je to Firmware? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Firmware?

Firmware je termín z oblasti elektroniky a výpočetní techniky. Firmware znamená něco malého, stálého, jedná se buď o programy nebo datové struktury. Jejich účelem je vnitřní ovládání nejrůznějších elektronických zařízení.
Typickými výrobky jsou například kalkulačky, dálkové ovládání, různé počítačové díly – paměťové karty, klávesnice, pevné disky a další. Firmware ale znamená i náročnější přístroje. Průmysloví roboti, různé vědecké přístroje, mobilní telefony, fotoaparáty a další potřebují pro základní i vyšší funkce firmware.

Význam slova, termín, co je to Firmware? Odborný výraz, definice slova Firmware. Co znamená pojem Firmware z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Firmware? se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Firmware je v sekci Počítače

Klíčová slova: Počítače, význam pojmu, informace, popis, Firmware, termín, Firmware, pojem, význam, slovník, synonymum, wiki, přesný výraz, definice, význam slova, heslo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Firmware? resp. jaká je definice slova Firmware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Firmware, odpověď na dotaz co je to Firmware?. Víte např. kdo to je Lucifer? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.