Co je to?
Výraz, termín, definice slova Firewall. Co znamená odborný pojem Firewall z kategorie Počítače?

Co je to Firewall? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Firewall

Přemýšlíte nad tím, co vlastně pomáhá s ochranou počítače před nepřátelským virtuálním prostředím? Jedná se o firewall, což je síťové zařízení, jež pomáhá s řízením a zabezpečením síťového provozu. Firewally se dělí do přibližně čtyř kategorií - aplikační brány, paketové filtry, stavové paketové filtry a stavové paketové filtry s kontrolou známých protokolů. Firewall se v počítačích poprvé začal využívat již v osmdesátých letech.

Význam slova, termín, co je to Firewall? Výraz, termín, definice slova Firewall. Co znamená odborný pojem Firewall z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Firewall? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Firewall se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: pojem, slovník, co to je, Firewall, popis, co znamená, popis, synonymum, Počítače, definice, wiki, vysvětlení, přesný výraz, informace, heslo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Firewall? resp. co to je Firewall? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Firewall, odpověď na dotaz co je to Firewall?. Víte např. kdo to je Ombudsman? Znáte a víte kdo je Workoholik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Firewall i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?