Co je to?
Výraz, termín, definice slova Firewall. Co znamená odborný pojem Firewall z kategorie Počítače?

Co je to Firewall? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Firewall?

Přemýšlíte nad tím, co vlastně pomáhá s ochranou počítače před nepřátelským virtuálním prostředím? Jedná se o firewall, což je síťové zařízení, jež pomáhá s řízením a zabezpečením síťového provozu. Firewally se dělí do přibližně čtyř kategorií - aplikační brány, paketové filtry, stavové paketové filtry a stavové paketové filtry s kontrolou známých protokolů. Firewall se v počítačích poprvé začal využívat již v osmdesátých letech.

Význam slova, termín, co je to Firewall? Výraz, termín, definice slova Firewall. Co znamená odborný pojem Firewall z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Firewall? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Firewall se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, termín, význam slova, Počítače, formulace, co to je, popis, význam, přesný výraz, slovník, co znamená, vysvětlení, Počítače, slovo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Firewall? resp. co to je Firewall? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Firewall, odpověď na dotaz co je to Firewall?. Víte např. kdo to je Ombudsman? Znáte a víte kdo je Workoholik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?