Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Benchmark?

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.

Význam slova, termín, co je to Benchmark? Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Benchmark s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Benchmark je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Počítače, heslo, wiki, co to je, popis, popis, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, co znamená, přesný význam, synonymum, slovo, význam, formulace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Benchmark? resp. jaká je definice termínu Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Duch Svatý? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?