Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Co znamená termín Benchmark? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.

Význam slova, termín, co je to Benchmark? Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Benchmark? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Benchmark patří do sekce Počítače

Klíčová slova: termín, synonymum, přesný význam, význam, Počítače, popis, pojem, slovo, definice, vysvětlení, formulace, co to je, informace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Benchmark? resp. jaký je přesný význam slova Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Duch Svatý? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?