Co je to?
Výraz, termín, definice slova Algoritmus. Co znamená odborný pojem Algoritmus z kategorie Počítače?

Co je to Algoritmus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Algoritmus

Algoritmus je teoretický, přesně daný návod - postup, jak vyřešit problém. Slovo algoritmus se často objevuje v souvislosti s programováním.

Význam slova, termín, co je to Algoritmus? Výraz, termín, definice slova Algoritmus. Co znamená odborný pojem Algoritmus z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Algoritmus můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Algoritmus se nachází v kategorii Počítače

Co znamená pojem Algoritmus? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Algoritmus je přesný návod či postup, kterým lze vyřešit daný typ úlohy. Pojem algoritmu se nejčastěji objevuje při programování, kdy se jím myslí teoretický princip řešení problému (oproti přesnému zápisu v konkrétním programovacím jazyce). Obecně se ale algoritmus může objevit v jakémkoli jiném vědeckém odvětví. Jako jistý druh algoritmu se může chápat i např. kuchařský recept.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, wiki, Počítače, informace, popis, slovník, přesný význam, vysvětlení, Počítače, heslo, význam slova, Algoritmus, přesný výraz, co to je, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Algoritmus? resp. co to je Algoritmus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algoritmus, odpověď na dotaz co je to Algoritmus?. Víte např. kdo to je Génius? Znáte a víte kdo je Speditér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Algoritmus v jiné sekci než Počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.