Co je to?
Výraz, termín, definice slova Algoritmus. Co znamená odborný pojem Algoritmus z kategorie Počítače?

Co je to Algoritmus? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Algoritmus?

Algoritmus je teoretický, přesně daný návod - postup, jak vyřešit problém. Slovo algoritmus se často objevuje v souvislosti s programováním.

Význam slova, termín, co je to Algoritmus? Výraz, termín, definice slova Algoritmus. Co znamená odborný pojem Algoritmus z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Algoritmus) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Algoritmus patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, formulace, význam, přesný význam, definice, synonymum, význam pojmu, slovník, Algoritmus, informace, co znamená, termín, pojem, co to je, Algoritmus

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Algoritmus dozvíte následující

Algoritmus je přesný návod či postup, kterým lze vyřešit daný typ úlohy. Pojem algoritmu se nejčastěji objevuje při programování, kdy se jím myslí teoretický princip řešení problému (oproti přesnému zápisu v konkrétním programovacím jazyce). Obecně se ale algoritmus může objevit v jakémkoli jiném vědeckém odvětví. Jako jistý druh algoritmu se může chápat i např. kuchařský recept.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Algoritmus? resp. co znamená Algoritmus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algoritmus, odpověď na dotaz co je to Algoritmus?. Víte např. kdo to je Jiří Sovák? Znáte a víte kdo je Velvyslanec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Algoritmus v jiné sekci než Počítače. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.