Co je to?
Výraz, termín, definice slova Algoritmus. Co znamená odborný pojem Algoritmus z kategorie Počítače?

Co je to Algoritmus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Algoritmus?

Algoritmus je teoretický, přesně daný návod - postup, jak vyřešit problém. Slovo algoritmus se často objevuje v souvislosti s programováním.

Význam slova, termín, co je to Algoritmus? Výraz, termín, definice slova Algoritmus. Co znamená odborný pojem Algoritmus z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Algoritmus sdílejte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Algoritmus je v kategorii Počítače

Klíčová slova: vysvětlení, Algoritmus, synonymum, wiki, slovo, význam slova, formulace, význam pojmu, Počítače, co znamená, Počítače, pojem, co to je, Algoritmus, slovník, přesný význam

Co označuje termín Algoritmus? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Algoritmus je přesný návod či postup, kterým lze vyřešit daný typ úlohy. Pojem algoritmu se nejčastěji objevuje při programování, kdy se jím myslí teoretický princip řešení problému (oproti přesnému zápisu v konkrétním programovacím jazyce). Obecně se ale algoritmus může objevit v jakémkoli jiném vědeckém odvětví. Jako jistý druh algoritmu se může chápat i např. kuchařský recept.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Algoritmus? resp. co označuje slovo Algoritmus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algoritmus, odpověď na dotaz co je to Algoritmus?. Víte např. kdo to je Sodomita? Znáte a víte kdo je Velvyslanec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.