Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Naleznete zde Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Hannah Montana, Omalovánky, Oddechové hry, Deskovky, online html5 hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Motta, bonmoty, hlášky, aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, hlášky, aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: M, hyperlinky, Online hry zdarma, zajímavosti, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Státní vlajky států světa, linky, webovky, Charisma Carpenter, F, webové stránky, Dopravní značky, Federace USA

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit soubory těchto typů: systémové soubory, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Naleznete zde Logické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické, Střílečky, Strategie, parkování - parkovačky, Závodní, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Moudrosti, aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, motta, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, motta, moudra, . Naleznete zde citáty o životě, moudra o dětech, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Adventní magazín, Přehled zkratek a akronymů, F, Elisha Cuthbert, Seznam vlajek amerických států, V, cestování, Tapety na plochu Vánoce, tipy, M, Vánoční magazín

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komik, Rock ‚n‘ Roll, Prezident USA, Němci, Mluvčí, Podnikatel, Československo, Zlatý slavík, Egypt, Sci-fi, Sochař, Orlík, Válka, Básník, Vojevůdce, New Jersey Devils, Prezidenti USA, Habsburkové, Císař, Dallas Stars, Malíř, Lord, Teolog, Ministr, Fotograf, Dabérka, Textařka, Ekonom, Životopis, Trenérka, Olympijští vítězové, Ministr zahraničí, Diplomat, Romantismus, Žijící, Slováci apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internet, Wallpapers na plochu moře a oceán, Vlajky zemí světa, info, Webové online testy zdarma, Státní vlajky, PC pozadí pro Windows, Staré hry online, internetové stránky, zadarmo

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Dakota, Rhode Island, Pensylvánie, Montana, Alabama, Washington, Wyoming, Severní Dakota, Illinois, Kansas, New Hampshire, Delaware, Tennessee, Indiana, Colorado, Nové Mexiko, Iowa, Kentucky, Severní Karolína, Florida, Západní Virginie, Maine, Vermont, Louisiana, Oklahoma, Aljaška atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, osobnosti a lidé, ženy a dívky, zelenina, květiny, ovoce, stavby, sport, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nápoje, jídlo a nápoje, věda, náboženství, halloween, auta, symboly, smajlíci a emotikony, hmyz, rostliny, zvířata, muži atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, měny, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, školství, Adventní trhy, Prapory českých měst, Online testy zdarma bez registrace, volný čas, Texty přání k svátku podle jmen, humor, Pozadí na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Dakota, Rhode Island, Pensylvánie, Montana, Alabama, Washington, Wyoming, Severní Dakota, Illinois, Kansas, New Hampshire, Delaware, Tennessee, Indiana, Colorado, Nové Mexiko, Iowa, Kentucky, Severní Karolína, Florida, Západní Virginie, Maine, Vermont, Louisiana, Oklahoma, Aljaška atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, stavby, nástroje a přístroje, zvířata, zelenina, halloween, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, dopravní prostředky, hudba, auta, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, rostliny, hmyz, sport, symboly, náboženství, láska, věda, ovoce atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, geocaching, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Obrázky, kliparty, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové online hry zdarma, zdarma, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry zdarma, F, zdroje informací, Vánoční jídlo,

Jeden fór na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Zajímavé internetové odkazy
Bayern München
Naše tipy
Chelsea Football Club
Tipy na zajímavé weby
Thailand
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.