Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, cestování, hry a informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, věda, český jazyk, jídlo, cestování, školství, stavebnictví, technika, různé, kultura, bankovnictví, fyzika, účetnictví, matematika, hardware, zločin a právo, zkratky, nápoje, software, příroda, počítače, chemie, sport, latina atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Nejhranější online hry zdarma, Narodil se Kristus Pán, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Prapory všech zemí světa, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Strategie, Sportovní, Závodní, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Rhode Island, Kalifornie, Illinois, Aljaška, Mississippi, Nové Mexiko, Utah, Wyoming, Indiana, Massachusetts, Západní Virginie, Connecticut, Oregon, Alabama, New Hampshire, Havaj, Florida, Tennessee, Minnesota, New York, Kentucky, Louisiana, Georgie, Idaho, Missouri atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, filozofie, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, zkratky, sport, příroda, internet, náboženství a křesťanství, latina, jídlo, kultura, literatura, fyzika, software, chemie, nápoje, věda, nemoce, zločin a právo, stavebnictví, bankovnictví, účetnictví, nástroje atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, Vánoční jídlo, výukové pomůcky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Anna Kurnikovová, internet, multimédia, P

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, fórky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Tapety na plochu počítače, Super online kvízy, Online hry omalovánky, č, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, Velikonoční textová blahopřání, weby, školství, Wallpapery do mobilu, Online vánoční magazín

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poprava, Orlík, Rétorika, Vražedkyně, AIDS, Životopis, Továrník, Starověký Egypt, Diplomat, Avangard Omsk, Generalissimus, Kancléř, Podnikatelé, Normalizace, Teolog, Textařka, Masový vrah, Francie, Československo, Češi, Architekt, Washington Capitals, Angličané, Český slavík, Komik, Pedagog, Němci, Herečka, Náboženství, KHL, Básník, Miliardář, Císař, Vojáci, Prezidenti, Dallas Stars apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online html5 hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Adventury, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Logické hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Barbie hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Přáníčka a obrázky k svátku, tipy, Hry pro kluky, zdarma, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Webové html5 hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, počítače

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Informace, cestování, hry a informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Wallpapery do mobilu - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro phablet, monitor, displej, ultrabook, tablet, smartphone, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, počítač, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows 7, SUSE Linux, Windows 10, FreeBSD, Windows Server 2012, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 95. Wallpapery na plochu PC z kategorií free wallpapers, oceán, moře, pláže, fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, zvířata, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, květiny, fantasy. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 2560x2048, 1280x1024, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 393x786, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 2560x1600, 1680x1050, 768x1024, 320x568, 854x480, 1152x864, 375x667 atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Vánoční magazín, humor, internetové stránky, webovky, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, zeměpis, pro děti, Americké federální vlajky, F, Webové html5 hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Tipy na romantické vánoční filmy,

Jeden fór na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé
Partnerské weby
Obrázky k vytištění a vybarvení
Naše tipy
Tipy na adventní trhy
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.