Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, smartphone, displej, mobilní telefon, phablet, PC, počítač, notebook, tablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Windows 10, Windows 98, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows Me, Red Hat Linux, Java ME, macOS, Windows 95, Lubuntu. Tapety na PC ke stažení z kategorií motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, letadla, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, rostliny, psi a štěňátka, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 375x812, 2048x1536, hi res 2560x1920, 1440x2560, 640x480, 1920x1440, 2160x3840, 1080x1800, 750x1334, 412x846, 1536x864, 1536x2560, 1920x1200 atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, okresy České republiky, země EU apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, info, linky, Obrázky na PC, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, zeměpis, Super online hry zdarma, zdroje informací, Vlajky států jižní Ameriky, školství, Skvělé hry online zdarma, multimédia, tipy

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky, úřady a ministerstva, země EU, obecné zkratky, státy usa, měny, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

World wide web, internet, počítače a internet

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, počítače, ekonomie a ekonomika, nemoce, cestování, chemie, fyzika, literatura, internet, lékařství a medicína, jídlo, psychologie, filozofie, rostliny, materiály, účetnictví, matematika, stavebnictví, bankovnictví, nástroje, český jazyk, kultura, technika, politika atd.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Strategie, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, pro děti, Vlajky států světa, Státní prapory všech zemí, Vánoční píseň, Vlajky jednotlivých států USA, Webové online hry zdarma, zadarmo, Honduras, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rostliny, Obrazovka, Tablet, Linux, Ohňostroj, Vánoční ubrusy, Betlém, Santa Claus, Strom, Košíčky, Staroměstské náměstí, Kinder, Vánoční trhy, Vánoční stromeček, Linecká kolečka, Adventní věnec, Jmenovka, Vánoční punč, Samolepky, Vánoční svařák, Písnička, Film, Řetězy, Ježíš Kristus, Jídlo, Vosí hnízda, Patchwork, Štědrý večer, Papírové ozdoby, Striezelmarkt, Ježíšek apod.

Vtipy, frky, ftipy, kameňáky, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, ftipy, kameňáky, fórky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, židovské anekdoty apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace, počítače a internet

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: cestování, V, M, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, internet, Obrázky, kliparty, Hry pro dívky online, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, Gymnasté, Náboženství, Philadelphia Flyers, Rakušan, Architekt, Žijící, Máj, Protektorát, Rétorika, Sochař, Prezident USA, Závodník, Slováci, Scénárista, Královna, Politik, Podnikatel, New York Rangers, Normalizace, Masový vrah, Olympijští vítězové, AIDS, Právník, Generalissimus, Stoletá válka, Husité, Vládce, Poslanci, Florida Panthers, Brno, Poslanec, Rakousko-Uhersko, Druhá světová válka, Egypt, Dallas Stars apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Síť, počítače a internet

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: hyperlinky, kuriozity, Super online flash hry, Tenisové tapety na plochu PC, pro dospělé, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, F, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, Webové online testy zdarma, Členské země americké federace, Seznam vlajek měst České republiky

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, Gymnasté, Náboženství, Philadelphia Flyers, Rakušan, Architekt, Žijící, Máj, Protektorát, Rétorika, Sochař, Prezident USA, Závodník, Slováci, Scénárista, Královna, Politik, Podnikatel, New York Rangers, Normalizace, Masový vrah, Olympijští vítězové, AIDS, Právník, Generalissimus, Stoletá válka, Husité, Vládce, Poslanci, Florida Panthers, Brno, Poslanec, Rakousko-Uhersko, Druhá světová válka, Egypt, Dallas Stars apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip, počítače a internet

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Prapory regionů a království, zábava, Webové online hry zdarma, weby, Smuteční kondolence, humor, V, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online hry zdarma,

Jeden fór na závěr. Vtip Paradox:

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajky evropských zemí
Doporučené odkazy
Nesem vám noviny
Zajímavé internetové odkazy
Geography and flags
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé vlajky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.