Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, černý humor, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma, odkaz, Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu motorky, Dopravní značky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Nejlepší školní testy a kvízy, Jak ozdobit vánoční stromeček?, webové stránky, doporučujeme, internet, PC tapety pro Windows

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Náš tip, volný čas a zábava

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Oregon, Mississippi, Severní Karolína, Alabama, Indiana, Connecticut, Maryland, Arkansas, Iowa, Západní Virginie, Aljaška, Kalifornie, New Jersey, New Hampshire, Washington, Massachusetts, Nevada, Idaho, Jižní Karolína, Rhode Island, Georgie, Kentucky, Vermont, Havaj, Pensylvánie atd.

Fóry, vtípky, kameňáky, vtipné texty, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Fóry, vtípky, kameňáky, vtipné texty, ftipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky vlajek, vlaječek, praporů, K, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní prapory všech zemí, Obrázky ke stažení na plochu, F, Skvělé hry online zdarma, školství

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Strategie a podobně.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, geocaching apod.

Informace, volný čas a zábava

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

PC tapety pro Windows - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v tablet, počítač, mobil, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, PC, displej, phablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 95, Windows NT, Red Hat Linux, Chrome OS, OSX, Java ME, Mac, Windows 10 Mobile, Windows XP. PC pozadí pro Windows z kategorií flóra, stromy, motorky, Formule 1, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, fraktály, květiny, free wallpapers, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, nature - příroda, ptáci, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1280x720, 1024x600, 1080x1920, 1600x900, 1280x1024, 1536x2048, 1152x1920, 1600x900, 2560x1440, 1280x768, 1536x2560, 1920x1200, 4800x1200, 375x667, 1280x800, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: tipy, počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Arsenal Football England, Vše o Vánocích, F, Nejlepší hry pro dívky, Adventní svícen, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky na plochu PC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Strategie, Postřehové hry, Závody aut a tak dále.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američan, Česká královna, Skladatel, Zlatý slavík, Poslanec, Obchodník, Hokejisté, Miliardář, Zpěvačky, Philadelphia Flyers, KSČ, Státník, Básníci, Továrník, Křesťanství, Politik, Hejtman, Dallas Stars, Lord, První republika, Vůdce, Kancléř, Žijící, Československo, Náboženství, Brno, Sebevražda, Mim, Antropolog, ČSSD, Královna, Pedagog, Ministři, Masový vrah, New York Rangers, Hokej apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, kuriozity, linky, Obrázek Blondýna, Přehled formátů souborů, V, Nejlepší online hry zdarma, Pozadí na plochu voda ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, H

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj apod.

Síť, volný čas a zábava

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značení, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, URL, Co je to omalovánka?, Pozadí na plochu počítače, Online biografie, životopisy osobností, zajímavosti, info, webovky, hyperlinky, Samolepky na dárky,

Jeden fór na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Jmenovky na vánoční dárky ke stažení
Naše tipy
Přání k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Comoros
Tipy na zajímavé weby
Nicaragua
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.