Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Oblíkačky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Barbie hry, Akční gamesky, Deskovky, Střílecí hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, URL, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky k vytištění a vybarvení, Hry pro kluky, Ilustrace, obrázky, Online testy zdarma, Recepty na vánoční cukroví, Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování, tipy, Super online hry zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Klasické, Strategie, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, český jazyk, účetnictví, cestování, stavebnictví, software, náboženství a křesťanství, latina, internet, nemoce, psychologie, nástroje, lékařství a medicína, literatura, zločin a právo, příroda, matematika, nápoje, technika, počítače, kultura, filozofie, ekonomie a ekonomika, věda atd.

Keywords:Super online kvízy, počítače, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Thailand, Obrázky a kliparty zdarma, pro dospělé, humor, Chelsea Football Club, Seznam souborových přípon, Online biografie, životopisy osobností, Prapory regionů a království

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit soubory následujících typů: internet a web, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, video soubory apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, monitor, ultrabook, notebook, displej, smartphone, PC, počítač, phablet, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, Mac, Chrome OS, Windows 2000, Linux Fedora, Windows XP, Java ME, Windows 10 Mobile, macOS, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, flóra, stromy, motorky, květiny, zvířata, armáda, válka, zbraně, Formule 1, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 800x1280, 854x480, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 4800x1200, 412x846, 768x1024, 1200x1920, 1680x1050, 1152x768, 1280x960, 320x568, 1440x900, 2560x1920, 1920x1440, 2048x1080 atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: webovky, Tapety na plochu počítače, H, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie slavných osobností, Vánoční stromeček, volný čas, kuriozity, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, zelenina, nápoje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, symboly, květiny, nástroje a přístroje, sport, věda, stavby, zvířata, náboženství, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, smajlíci a emotikony, láska, halloween, ptáci, ovoce, hmyz, auta atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa Claus, Tiskárna, Václavské náměstí, Vosí hnízda, Vánoční hvězda, Jmenovka, Vánoční trhy, Láska nebeská, Jedle, Obrazovka, Blahopřání, Vánoční koledy, Vánoční prostírání, Borovice, Papírové ozdoby, PF, Strom, LED svíčky, Jezulátko, Adventní kalendář, Omalovánky, Vídeňský punč, Atmosféra, Santa, K Vytištění, Televize, Advent, Vánoční pozadí, Umělý vánoční stromek, Sněhulák, Monitor apod.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, filozofie, ekonomie a ekonomika, fyzika, nástroje, zločin a právo, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, zkratky, internet, sport, účetnictví, chemie, latina, matematika, materiály, software, psychologie, cestování, školství, stavebnictví, nápoje, různé, literatura atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, výukové pomůcky, Adventní magazín, Mandy Moore, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, PC tapety pro Windows, F, Kubánská vlajka, linky, Dopravní značky, zeměpis

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Češi, Olympijští vítězové, Komik, Generalissimus, Diplomat, Dallas Stars, HIV pozitivní, Angličané, Antropolog, Vojevůdce, Florida Panthers, Kladno, Sochař, Válka, Ministři, Trest smrti, Česká královna, Kancléř, Textařka, Starověký Egypt, Philadelphia Flyers, Císař, Podnikatel, Voják, Poprava, Prezident, Miliardáři, Country, Fotograf, KHL, Mluvčí, Filozof, Maršál, Křesťanství, Nežijící, New York Rangers apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Dopravní značky, internetové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vánoce a Nový rok, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Vlajky států USA, Superhry a hry online zdarma, Seznam státních vlajek, Jak ozdobit vánoční stromeček?,

Jeden fór na závěr. Vtip Válka a hokej: Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční svíčky na stromeček i do oken
Naše tipy
Pejsci na plochu PC ke stažení
Doporučené odkazy
Denmark
Zajímavé internetové odkazy
Ježíšek
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.