Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Karetní, Velikonoční hry, Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie a podobně.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Informace, cestování, hry a informace

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit následující typy souborů: koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kliparty zdarma ke stažení, M, Algeria, kuriozity, školství, Obrázky vlajek států světa, Vlajky, flags, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Full HD tapety na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip, cestování, hry a informace

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Keywords:Nej hry online, internet, Wallpapers na plochu počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ocean wallpapers, výukové pomůcky, Hry pro kluky, Vlajky států USA, Omalovánky k vybarvení zdarma, počítače, Online hry zdarma, zdroje informací

Vtipné texty, vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Barbie hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Adventury, Logické hry, online html5 hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oddechové hry, Vaření a smažení apod.

Síť, cestování, hry a informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Hannah Montana, Barbie hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Logické hry, online html5 hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Omalovánky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: tipy, odkaz, Dopravní značení, Adventní věnec – symbol Vánoc, zdarma, Super online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Samolepky a jmenovky na dárky, Slovník pojmů Co je to?, Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, odkazy

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak spustit, čím prohlížet, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, spustitelné soubory, grafiku, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Moudra, úsloví, aforismy, myšlenky, rčení, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, aforismy, myšlenky, rčení, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o odvaze, přísloví o naději od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Full HD tapety na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej, smartphone, mobil, počítač, phablet, notebook, tablet, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 2000, Mac, BlackBerry OS, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 7, Slackware, Linux Fedora, Windows 95, Windows Me. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií budovy a stavby, zvířata, voda a bubliny, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, wallpapery, hudební tapety, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, auta, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, 2048x1536, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 768x1024, 1152x1920, 1920x1280, 2160x3840, 1440x900, 1536x864, 1366x1024, 800x600, 640x480, 360x720, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: linky, hyperlinky, č, Vánoční rostliny, doporučujeme, V, Online testy a kvízy zdarma, Přáníčka k svátku, multimédia, V, Online zeměpisné testy zdarma

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak spustit, čím prohlížet, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, spustitelné soubory, grafiku, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Vtipné texty, fórky, vtipy, fóry, ftipy, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, vtipy, fóry, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O manželství, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Windows, Vtipné hádanky, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, zajímavosti, M, Full HD wallpapers na PC, Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční dekorace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, weby, Státní prapory států světa, Free game online hry, Nový rok,

Jeden fór na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Adventní kalendář pro děti i dospělé
Tipy na zajímavé weby
Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma
Naše tipy
Anguilla
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.