Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vtípky, kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O škole, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O mužích, O Windows, O ekonomech, O manželství, Vtipné hádanky apod.

Anekdoty, fórky, vtipy, fóry, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, vtipy, fóry, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, nástroje, hardware, cestování, technika, stavebnictví, fyzika, nemoce, počítače, chemie, kultura, jídlo, internet, nápoje, český jazyk, příroda, zločin a právo, náboženství a křesťanství, školství, literatura, věda, rostliny, psychologie, účetnictví atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, weby, Cristiano Ronaldo football, Online životopisy, biografie, Vlajky států obrázků, R, Thierry Henry, Nej hry online, Super online hry zdarma, F, V

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Maine, Massachusetts, Jižní Karolína, Wisconsin, Missouri, Nevada, Florida, Virginie, Michigan, New Hampshire, Severní Dakota, Severní Karolína, Západní Virginie, Louisiana, Idaho, Nové Mexiko, New Jersey, Iowa, Arkansas, Arizona, Washington, Nebraska, Mississippi, Illinois, Pensylvánie atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Ftipy, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:internetové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázky na plochu počítače, Nejhranější online hry zdarma, Tipy na romantické vánoční filmy, Wallpapers na PC ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, odkazy, Beyoncé Knowles, Nej hry online, Dopravní značení, zajímavosti

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, náboženství a křesťanství, bankovnictví, věda, nemoce, různé, psychologie, sport, kultura, školství, jídlo, matematika, rostliny, latina, příroda, materiály, český jazyk, literatura, software, počítače, ekonomie a ekonomika, technika, lékařství a medicína, zkratky atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: záliby, nadpřirozené osoby, historie, fikce a fantasy, umělci, národnost, filozofie, věda, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, mytologie, rodinné vztahy, politika, psychologie, poruchy, osobnosti, přezdívky, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, Online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internet, pro dospělé, Nový rok, Přehled vlajek USA, Prapory českých měst, URL, Online hry pro děti zdarma

Nej hry online

Zkuste nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, státy usa, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, monitor, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, tablet, PC, mobil, displej, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 2000, SUSE Linux, Windows 95, Slackware, Red Hat Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Obrázky na plochu počítače z kategorií moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, budovy a stavby, květiny, kytky, příroda, krajina, rostliny, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, sportovní pozadí, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 1600x1200, 1280x960, 1280x854, 1920x1280, 1600x2560, 1024x600, 412x846, 1280x1024, 1800x1440, 2048x1536, 1920x1200, 2560x1600, 768x1024, 1152x768, 1080x1800 atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, auta, náboženství, stavby, květiny, rostliny, přístroje, věda, láska, jídlo a nápoje, mapy, ptáci, dopravní prostředky, sport, ženy a dívky, muži, zvířata, ovoce, hmyz, halloween atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční jídlo, Obrázky ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, A, Vánoční stromeček, Kliparty zdarma ke stažení, Super online kvízy, zadarmo

Nej hry online

Zkuste nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, státy usa, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Síť, cestování, zábava i hry

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr zahraničí, Skladatel, Pittsburgh Penguins, Fotograf, Vojevůdce, Zavražděn, Scénárista, Hejtmani, Francie, Prezidenti ČR, Egypt, Slováci, Zlatý slavík, Exilový prezident, New York Rangers, Zpěvák, Olympiáda, Washington Capitals, Voják, Prezidenti USA, Komunista, Pop, Dabérka, Obchodník, Dallas Stars, Prezidenti, Generalissimus, Avangard Omsk, New Jersey Devils, První republika, Herečka, Žijící, Florida Panthers, Básník, Královna, Hudebnice apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Databáze osobností Kdo je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, multimédia, Co je to Advent?, linky, webovky, počítače, hyperlinky, V, Nej hry online, Adventní zájezdy na vánoční trhy,

Jeden fór na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Tipy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.