Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Fóry, vtipné texty, fórky, kameňáky, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, fórky, kameňáky, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O škole, O Windows, O manželství, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, zeměpis, Skvělé hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Anglická vlajka, Stručný encyklopedický slovník, Superhry a hry online zdarma, multimédia, Antistresové omalovánky, internetové stránky, M, pro děti, Dopravní značky

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vtipné texty, fórky, fóry, ftipy, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, fórky, fóry, ftipy, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Somálcích, O Slovácích, Frky o tchýních, O ekonomech, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, volný čas a zábava

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, sport, ptáci, auta, zelenina, symboly, ovoce, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, halloween, hmyz, stavby, přístroje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, ženy a dívky, věda, láska, rostliny, mapy, osobnosti a lidé, nápoje atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, školství, věda, psychologie, účetnictví, stavebnictví, technika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, český jazyk, cestování, příroda, software, sport, chemie, nástroje, kultura, internet, nápoje, matematika, nemoce, fyzika, počítače, jídlo atd.

Keywords:Staré hry online, V, hyperlinky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Tipy na romantické vánoční filmy, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční zábava, Online hry zdarma, odkazy, tipy

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Rčení, aforismy, výroky, motta, úsloví, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, aforismy, výroky, motta, úsloví, bonmoty, moudrosti, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o bohu od různých známých osobností.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Vtipné texty, černý humor, vtípky, kameňáky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, vtípky, kameňáky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států USA, Vánoce se blíží, linky, zdarma, zdroje informací, Vánoční rostliny, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Nejlepší hry pro dívky, webovky, zajímavosti

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Logické hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Oddechové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: odkaz, Seznam státních vlajek, Kliparty pro Office, Madagascar, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, doporučujeme, Manchester United F.C., info, cestování, PC tapety pro Windows

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, volný čas a zábava

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Sportovní hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Akční hry, Pro dívky, Animace a tak dále.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Illinois, Západní Virginie, Ohio, Aljaška, Connecticut, Oklahoma, Kentucky, Idaho, Nové Mexiko, New Jersey, Severní Karolína, Michigan, Georgie, Mississippi, Montana, Wyoming, Oregon, Wisconsin, Tennessee, Virginie, Arkansas, Colorado, Minnesota, Louisiana, Nebraska atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, displej, mobil, počítač, ultrabook, notebook, phablet, PC, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, macOS, OSX, Linux Fedora, Red Hat Linux, FreeBSD, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone). Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, motorky, hmyz a pavouci, fraktály, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, free wallpapers, sportovní a závodní auta. Dostupné rozměry HD 1280x720, 1440x960, 1080x1800, 1280x768, 1280x720, 800x1280, 2560x1440, 2048x1536, 3200x1800, 1080x1920, 1280x960, 1280x1024, 1280x854, 2048x1080, 375x812, 412x846 atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, humor, V, Onlinovky zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky k vytištění pro děti, URL, R, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy osobností, Seznam vlajek amerických států, F, Onlinovky - online hry,

Jeden fór na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Velikonoční textová blahopřání
Partnerské weby
Křesťanství a Vánoce
Naše tipy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.