Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, týmy NHL, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, země EU, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, osobnosti, profese a zaměstnání, mytologie, podnikání a podnikatelé, školství, záliby, státní správa, nadpřirozené osoby, historie, herectví, herci a herečky, politika, vlastnosti, žurnalisté a novináři, křesťanství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, politici, psychologie, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, filozofie, matematika, software, školství, náboženství a křesťanství, kultura, různé, příroda, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, počítače, internet, bankovnictví, literatura, věda, psychologie, jídlo, nápoje, nástroje, zkratky, účetnictví, lékařství a medicína, rostliny atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, internetové stránky, Přehled souborových přípon, Obrázky na plochu počítače, Santa nebo Ježíšek?, volný čas, humor, kuriozity, Tipy na vánoční dárky, Dopravní značky, Online hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online biografie, životopisy osobností

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Motta, úsloví, moudrosti, bonmoty, rčení, myšlenky, výroky

Slavné citáty, Motta, úsloví, moudrosti, bonmoty, rčení, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o svobodě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o ženách od různých známých osobností.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Střílečky, Animace, Akční hry, Závody aut, Sportovní hry, Logické hry, Relaxační hry, Pro dívky, Strategie, Brutální krvavé hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Deskovky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, online html5 hry apod.

Keywords:F, info, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky k tisku, F, P, linky, Vánoční pokrmy, multimédia, Super free web games zdarma, cestování

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, poruchy, věda, národnost, podnikání a podnikatelé, psychologie, umělci, nadpřirozené osoby, přezdívky, záliby, sport, lékařství, mytologie, politika, školství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, zločin a právo, fikce a fantasy, křesťanství, státní správa atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Přehled formátů souborů, zdarma, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu PC, Online vánoční webzine, Bandeiras dos países do mundo, K, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro phablet, smartphone, obrazovka počítače, PC, monitor, mobil, počítač, tablet, notebook, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Mac, Windows XP, SUSE Linux, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Java ME, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, FreeBSD. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, zvířata, noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, auta, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1680x1050, 1280x1024, 412x846, 768x1024, 750x1334, 1600x900, 2560x1600, 375x812, 1536x2560, 1366x1024, hi res 2560x1920, 1920x1280 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, zvířata, rostliny, náboženství, osobnosti a lidé, květiny, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, mapy, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, láska, symboly, Vánoce a Advent, sport, zelenina, ptáci, muži, nástroje a přístroje, hmyz atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické a podobně.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Rhode Island, Maryland, New York, Delaware, Oklahoma, Colorado, Michigan, Tennessee, Jižní Dakota, Severní Dakota, Utah, Severní Karolína, Wyoming, Iowa, Nevada, Wisconsin, Minnesota, Ohio, Connecticut, Arizona, Illinois, Havaj, Nové Mexiko, Louisiana, Kentucky atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: M, Hry pro dívky online, pro děti, Tapety pláže, Přehled vlajek USA, Kliparty zdarma, V, Santa, Online testy zdarma bez registrace, Státní prapory, zdroje informací

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro phablet, smartphone, obrazovka počítače, PC, monitor, mobil, počítač, tablet, notebook, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Mac, Windows XP, SUSE Linux, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Java ME, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, FreeBSD. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, zvířata, noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, auta, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1680x1050, 1280x1024, 412x846, 768x1024, 750x1334, 1600x900, 2560x1600, 375x812, 1536x2560, 1366x1024, hi res 2560x1920, 1920x1280 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, zvířata, rostliny, náboženství, osobnosti a lidé, květiny, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, mapy, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, láska, symboly, Vánoce a Advent, sport, zelenina, ptáci, muži, nástroje a přístroje, hmyz atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: zeměpis, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, Elisha Cuthbert, zadarmo, webové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značení, Obrázky a kliparty zdarma, Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku,

Jeden fór na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Naše tipy
Online tetris hry zdarma
Doporučené odkazy
Biblické omalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.