Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, filozofie, rodinné vztahy, umělci, historie, národnost, osobnosti, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, mytologie, věda, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, záliby, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, vlastnosti atd.

Vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O mužích, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O škole, O manželství, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Windows apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť, internet, počítače, hry

Fórky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Fórky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, černý humor, poslední věty před smrtí apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, linky, webovky, Štědrej večer nastal, Dopravní značení, hyperlinky, Online hry zdarma, Tipy na vánoční dekorace, Přehled formátů souborů, počítače, Vlajky států USA, Webové online testy zdarma

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Anekdoty, vtípky, frky, vtipné texty, fóry, vtipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtípky, frky, vtipné texty, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O ženách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Němcích, O zvířátkách, O Slovácích, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O důchodcích apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy zdarma, Vánoční web, školství, Tapety na plochu hmyz, Státní vlajky zemí, Super free web games zdarma, Vše o Vánocích, Vánoční dekorace, Pozadí na plochu počítače, zdarma, Super free web games zdarma

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, politika, nápoje, sport, různé, software, internet, matematika, ekonomie a ekonomika, latina, náboženství a křesťanství, český jazyk, zločin a právo, nástroje, filozofie, hardware, chemie, technika, zkratky, jídlo, materiály, stavebnictví, psychologie, lékařství a medicína atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, poruchy, osobnosti, lékařství, psychologie, sport, fikce a fantasy, mytologie, zločin a právo, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, křesťanství, umělci, státní správa, školství, politici, historie, národnost, politika, filozofie, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Pozadí na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. vhodné pro mobil, notebook, monitor, phablet, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, PC, tablet, počítač a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Me, Windows NT, Windows XP. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, květiny, kytky, letadla, hudební tapety, dopravní prostředky, noční města, hry a herní wallpapery, rostliny, voda a bubliny, zvířata, sportovní pozadí, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1152x1920, hi res 2560x1920, 1280x768, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1080x1800, 1280x854, 320x568, 1280x960, 360x720, 1600x1200, 2560x1600, 1440x960, 1680x1050, 1024x768 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, okresy České republiky, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit následující typy souborů: koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: V, URL, zajímavosti, Recepty na oblíbená vánoční jídla, A, Nejlepší zeměpisné kvízy, odkaz, Adventní blahopřání k vánocům, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francie, KSČ, Renesance, Prezidenti USA, Poprava, Miliardář, Vůdce, Sochař, New York Rangers, Sebevražda, Žijící, Rakušan, Vojevůdce, Němci, KHL, Prezidenti ČR, Československo, Trenérka, Antropolog, Esejista, Mluvčí, Gymnasté, Voják, První republika, Starověký Egypt, Generalissimus, Novinář, Ital, Náboženství, Charta 77, Druhá světová válka, Dallas Stars, Pittsburgh Penguins, Nobelova cena, Husité, Producent apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Síť, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ostrava, Kameňák, Smrk, Santa Claus, Tichá noc, Wallpaper, Omalovánky, Advent, Vánoční ubrusy, Píseň, Desktop, Třásně, Linecká kolečka, Betlém, Dárky, K Vytisknutí, Vánoční prostírání, Vánoční svařák, Adventní kalendář, Rumové řezy, Plocha, Vánoční svíčky, Francouzsky, Vídeňský punč, Vánoční kaktus, Špalda, Blahopřání, Štědrý den, LED svíčky, Schleich, Tablet apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: doporučujeme, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přání a obrázky, Seznam vlajek měst České republiky, zadarmo, kuriozity, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zábava, Staré hry online, Online hry zdarma

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francie, KSČ, Renesance, Prezidenti USA, Poprava, Miliardář, Vůdce, Sochař, New York Rangers, Sebevražda, Žijící, Rakušan, Vojevůdce, Němci, KHL, Prezidenti ČR, Československo, Trenérka, Antropolog, Esejista, Mluvčí, Gymnasté, Voják, První republika, Starověký Egypt, Generalissimus, Novinář, Ital, Náboženství, Charta 77, Druhá světová válka, Dallas Stars, Pittsburgh Penguins, Nobelova cena, Husité, Producent apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Informace, internet, počítače, hry

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Logické, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, zelenina, mapy, osobnosti a lidé, přístroje, zvířata, ptáci, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, muži, smajlíci a emotikony, věda, nástroje a přístroje, sport, náboženství, auta, hmyz, květiny, stavby, dopravní prostředky, halloween, jídlo a nápoje atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: První republika, Spisovatel, Slovák, Zpěvačky, Hejtmani, Císař, Trenérka, Komunista, Faraon, Československo, New Jersey Devils, Právník, Angličané, Textař, Prezident, Archivář, Křesťanství, HIV pozitivní, Maršál, Závodník, Olympiáda, Komik, Poslanec, Diplomat, Itálie, Renesance, Sebevražda, Esejista, Pittsburgh Penguins, New York Rangers, Upálen, Teolog, Brno, Stoletá válka, Florida Panthers, Rock ‚n‘ Roll apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, humor, Online hry zdarma, R, Obrázky a kliparty zdarma, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Světové vlajky, volný čas, tipy, Vlajky států USA, weby, V, ,

Jeden fór na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky krásných sexy žen.
Doporučené odkazy
Přání ke kulatému výročí
Tipy na zajímavé weby
Vánoční štóla
Naše tipy
Vánoční píseň
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.